Zpět na hlavní stránku

Řepeč - 6.8.2016 13:00

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chotěmice 3,85 7,92 12,23 15,80 16,81 16,52 16,81 20
2. Chýnov 4,15 8,72 13,04 16,44 17,31 17,33 17,33 17
3. Stoklasná Lhota 4,29 8,81 13,14 16,12 17,37 17,18 17,37 15
4. Kamenice nad Lipou 3,87 8,02 13,02 16,54 17,34 17,60 17,60 13
5. Daměnice 3,94 8,85 12,62 16,56 17,64 17,42 17,64 11
6. Jaronice-Srubec B 4,36 9,25 13,22 16,65 18,18 18,13 18,18 10
7. Strmilov 4,26 9,26 13,70 17,32 18,36 18,44 18,44 9
8. Ústrašice B 4,03 8,59 12,93 16,42 18,17 18,82 18,82 8
9. Jaronice-Srubec A 4,05 8,54 12,98 16,67 18,58 18,96 18,96 7
10. Český Rudolec 3,69 7,96 12,55 18,56 19,30 19,21 19,30 6
11. Slapy B 4,24 8,35 12,56 16,95 18,12 19,76 19,76 5
12. Zhoř u Tábora 4,34 8,80 13,27 16,78 21,03 18,29 21,03 4
13. Dobronice 4,05 8,53 13,17 16,88 17,84 21,66 21,66 3
14. Řepeč 4,27 8,50 12,86 16,83 18,40 21,92 21,92 2
15. Malšice 5,48 10,52 15,83 21,70 22,56 22,43 22,56 1
16. Rybova Lhota 5,16 11,37 15,24 18,83 19,81 22,63 22,63 0
17. Želeč 4,95 9,60 18,34 22,18 22,80 22,95 22,95 0
18. Lom 7,87 13,15 17,60 21,50 22,20 24,00 24,00 0
19. Kamenná Lhota 5,19 12,82 18,14 23,78 26,01 26,08 26,08 0
20. Božejovice 4,32 9,97 14,40 18,00 26,92 18,88 26,92 0
21. Bezděčín 4,96 9,58 22,77 26,62 26,86 27,88 27,88 0
22. Obora 4,87 20,31 24,05 27,57 28,40 28,65 28,65 0
. Oltyně - - - - D D D 0
. Žďár - - - - NP NP NP 0
. Slapy - - - - NP NP NP 0
. Skrýchov u Malšic - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,71 9,56 12,32 15,56 17,19 16,61 17,19 10
2. Dvorce B 5,27 10,70 13,83 17,16 17,82 18,01 18,01 8
3. Chotěmice 5,37 11,39 13,58 17,06 18,76 18,35 18,76 6
4. Ústrašice 5,86 11,29 13,96 17,27 18,16 19,14 19,14 4
5. Smrkov 5,61 11,65 15,05 18,45 19,31 19,46 19,46 3
6. Nová Včelnice 4,81 9,77 13,72 17,29 18,14 20,59 20,59 2
7. Malšice 7,29 13,25 15,93 19,14 21,25 19,70 21,25 1
8. Slapy 4,73 9,96 13,35 16,77 21,38 18,30 21,38 0
9. Kamenice nad Lipou 4,68 10,34 13,66 21,06 21,94 21,73 21,94 0
10. Oltyně 5,86 14,83 17,13 24,11 28,12 27,08 28,12 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Kamenice nad Lipou 3,89 7,73 10,44 13,56 14,29 14,45 14,45
2. Chýnov 4,17 8,25 11,29 14,47 15,38 15,05 15,38
3. Jaronice-Srubec B 4,26 8,37 11,11 14,45 16,07 15,48 16,07
4. Strmilov 4,30 9,67 11,67 15,60 17,51 20,15 20,15
5. Stoklasná Lhota 4,13 8,76 11,32 21,61 22,26 22,58 22,58
. Chotěmice - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Malšice 5,44 10,90 13,40 16,70 17,54 17,82 17,82 10
2. Chrbonín 6,16 11,84 14,45 17,83 18,73 18,75 18,75 8
3. Slapy 4,86 10,11 13,98 17,07 18,54 19,49 19,49 6
4. Obora 4,80 9,54 12,28 15,78 17,37 20,62 20,62 4
5. Maršov 6,38 15,02 19,44 24,57 26,48 26,49 26,49 3
. Oltyně - - - - NP NP NP 0
. Lom - - - - - - - 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017