Ročník 2023

Ročník 2023

Soutěže:

Konečné pořadí - muži

Tým Okres 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body celkem Odjezdy
1. Český Rudolec JH 4 20 17 11 10 17 20 20 0 20 13 152 1
2. Dobronice TA 8 17 1 13 11 11 17 17 15 11 15 136 2
3. Žernovice PT 20 0 13 10 17 15 5 13 3 17 20 133
4. Strmilov JH 6 8 15 9 8 13 10 20 8 10 107 1
5. Jaronice CB 13 20 7 20 15 6 15 5 101 1
6. Chotěmice TA 2 7 4 17 3 7 9 11 0 7 13 80 2
7. Zdislavice BN 11 4 5 2 10 9 17 13 6 77 2
8. Skrýchov u Malšic TA 5 11 0 8 4 13 15 6 9 0 3 74 2
9. Bezděkov pod Třemšínem PB 15 3 8 20 15 61 1
10. Drahňovice BN 17 0 11 8 17 53 1
11. Nová Ves u Chýnova TA 0 2 0 3 7 0 11 4 2 10 7 46 1
12. Žirovnice PE 0 10 9 5 5 7 1 6 1 44
13. Žďár JH 7 9 6 0 5 0 10 0 37 1
14. Křenovice CB 5 10 20 0 0 35 1
15. Malovice BN 7 9 10 4 30
16. Rybova Lhota TA 0 0 0 7 0 0 4 6 4 9 0 30 1
17. Krotějov Sport TA 10 15 0 25
18. Markvarec JH 0 15 8 23
19. Božejovice TA 0 1 0 6 0 2 6 3 0 4 0 22 1
20. Daměnice BN 10 0 11 0.1 21
21. Slapy TA 1 0 0 4 0 0 8 0 5 3 0 21
22. Řepeč TA 0 3 0 0 6 0 8 0 2 19
23. Sedlčany PB 9 9 18 1
24. Makov TA 6 2 8 16 2
25. Řepeč D TA 0 0 1 0 1 7 0 5 14
26. Nalžovice PB 13 13
27. Choustník TA 3 0 0 2 1 4 2 1 0 13 1
28. Špona Chářovice BN 13 13
29. Břehov B CB 0 13 13
30. Kozmice TA 3 7 10 1
31. Slapy B TA 3 3
32. Libkova Voda PE 2 2
33. Lom TA 0 1 0 0 1
34. Pacov PE 0 0
35. Tučapy TA 0 0
36. Letohrad - Orlice UO 0 0
37. Batelov JI 0 0
38. Karlinky LI 0 0 0
39. Oltyně TA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40. Velká Chyška PE 0 0
41. Kamenice nad Lipou PE 0 0
42. Hosín CB 0 0
43. Přechovice ST 0 0
44. Třebín CB 0 0
45. Čechtín TR 0 0
46. Zdešov JH 0 0
47. Skalice TA 0 0 0 0
48. Malšice TA 0 0

Konečné pořadí - ženy

Tým Okres 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body celkem Odjezdy
1. Zdislavice BN 10 8 10 10 10 10 10 2 70
2. Chlum CK 8 0 8 8 2 4 8 0 0 8 46 1
3. Nová Včelnice JH 0 3 4 4 6 8 4 0 6 10 0 45
4. Slapy X TA 0 10 1 6 0 10 6 4 37 1
5. Zdešov JH 1 4 0 3 0 4 8 4 10.1 34
6. Chrbonín TA 4 6 2 1 4 3 3 8 0 0 3 34 2
7. Smrkov TA 0 0 2 2 6 4 8 6 28
8. Zhoř u Tábora TA 6 2 0 6 3 0 6 0 1 0 0 24 1
9. Volenice A ST 3 10 8 0 21
10. Oltyně TA 1 0 2 0 1 0 3 3 3 1 14
11. Šebířov TA 3 8 0 0 11
12. Žirovnice PE 0 0 2 2 4
13. Malovice BN 1 2 3
14. Volenice B ST 2 2
15. Kamenice nad Lipou PE 1 1
16. Košice TA 0 1 1
17. Skrýchov u Malšic TA 1 1
18. Zhoř u Tábora D TA 0 0 0
19. Chářovice BN 0 0
20. Střezimíř BN 0 0 0
21. Pacov PE 0 0
22. Slapy TA 0 0 0
23. Dolní Bukovsko CB 0 0

Konečné pořadí - veteráni

Tým Okres 1 6 7 9 10 11 Body celkem Odjezdy
1. Chotěmice TA 8 10 10 10 6 60
2. Svaté Pole PB 10 8 0 6 3 41 1
3. Daměnice BN 0 3 8 10 39 1
4. Tučapy TA 8 4 4 16 2
5. Přechovice ST 8 8
6. Skalice TA 6 0 6
7. Želeč TA 6 6
8. Skrýchov u Malšic TA 4 4
9. Dvorce TA 2 2
10. Obora TA 1 1
11. Slapy TA 0 0
12. Žernovice PT 0 0
13. Řepeč TA 0 0

Konečné pořadí - dorost

Tým Okres 5 7 8 Body celkem Odjezdy
1. Svaté Pole PB 10 28
2. Zhoř u Tábora TA 4 18
3. Smrkovský šisky TA 10
4. Oltyně TA 9
5. Dvorce TA 8 8
6. Zika Team PE 6 6
7. Smrkov TA 4
Táborská hasičská liga 2024