Zpět na hlavní stránku

Strmilov (dorost) - 23.7.2022 13:00

Místo: Strmilov (dorost)

Datum a čas: 23.7.2022 13:00

Kategorie: muži, ženy, dorost

Okres: Jindřichův Hradec

Kontakt:

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Zdislavice 4,22 8,06 12,84 15,93 16,51 16,58 16,58 20
2. Český Rudolec 3,82 8,48 12,62 16,01 17,00 17,04 17,04 17
3. Žďár 4,14 8,47 12,31 15,87 17,18 16,98 17,18 15
4. Markvarec 4,12 7,93 12,63 16,55 17,23 17,30 17,30 13
5. Sedlčany 4,71 8,46 12,99 16,05 17,41 16,58 17,41 11
6. Strmilov 4,44 8,43 12,84 16,51 17,52 16,93 17,52 10
7. Dobronice 4,16 8,25 12,44 16,07 17,66 16,92 17,66 9
7. Nová Ves u Chýnova 4,36 8,27 12,83 16,67 17,49 17,66 17,66 9
9. Žirovnice 4,26 8,53 13,09 16,77 17,86 17,55 17,86 0
10. Chotěmice 3,85 7,98 12,51 16,47 17,46 18,02 18,02 7
11. Bohdalín 4,48 8,58 13,11 16,54 18,73 17,20 18,73 6
12. Rybova Lhota 4,37 8,82 13,80 17,45 18,24 18,80 18,80 5
13. Skrýchov u Malšic 4,10 8,23 12,74 16,37 18,97 17,54 18,97 4
14. Jaronice 3,97 7,57 12,56 15,95 17,21 19,23 19,23 3
15. Slapy 5,90 10,10 14,41 18,15 19,33 19,09 19,33 2
16. Božejovice 4,34 9,22 14,10 17,66 19,62 18,77 19,62 1
17. Choustník 3,96 10,49 16,91 21,19 22,88 22,34 22,88 0
18. Svaté Pole 4,75 8,82 13,45 17,20 17,24 45,16 45,16 0
. Kamenice nad Lipou - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chlum 4,74 9,49 13,13 16,27 17,02 17,20 17,20 10
2. Zdislavice 5,04 9,10 12,36 16,11 16,93 17,33 17,33 8
3. Bezděčín 4,46 9,20 13,51 17,02 17,75 18,12 18,12 6
4. Chrbonín 5,48 9,94 13,99 17,57 18,73 19,17 19,17 4
5. Oltyně 5,61 11,03 14,25 17,71 19,10 19,67 19,67 3
6. Nová Včelnice 5,19 9,65 12,98 16,43 18,39 19,72 19,72 2
7. Zhoř u Tábora 4,85 9,99 13,24 17,17 18,37 19,80 19,80 1
8. Choustník 4,57 9,26 15,04 19,64 23,25 21,08 23,25 0
9. Žirovnice 5,58 12,85 16,24 19,49 20,50 25,25 25,25 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Zdislavice 4,22 7,65 10,19 13,84 14,99 14,29 14,99
2. Dobronice 4,19 8,22 10,98 14,18 15,02 14,45 15,02
3. Nová Ves u Chýnova 4,11 7,82 10,86 14,57 15,18 15,89 15,89
4. Strmilov 4,25 7,82 11,10 14,24 16,15 14,81 16,15
5. Markvarec 3,94 8,02 10,99 14,38 14,69 16,25 16,25
. Český Rudolec - - - - NP NP NP

Výsledky dorost:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Svaté Pole 4,87 10,44 14,61 19,22 20,07 21,51 21,51 10
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2021