Zpět na hlavní stránku

Zhoř u Tábora (35+) - 4.9.2021 11:00

Místo: Zhoř u Tábora (35+)

Datum a čas: 4.9.2021 11:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Miloslav Janovský - 775 910 191

Web: http://www.sdhzhor.cz

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Jaronice 3,70 7,83 12,18 15,72 16,55 16,82 16,82 20
2. Sedlčany 4,28 8,64 13,45 16,47 16,77 17,09 17,09 17
3. Markvarec 4,12 8,03 12,55 16,25 16,95 17,31 17,31 15
4. Zdislavice 4,27 8,26 12,57 16,16 16,66 17,43 17,43 13
5. Lišov 4,53 9,41 13,34 16,85 17,60 17,56 17,60 11
6. Skrýchov u Malšic 4,15 8,11 13,19 16,76 17,36 17,66 17,66 10
7. Sloup 4,40 8,25 12,53 16,06 17,16 18,01 18,01 9
8. Nová Ves u Chýnova 4,21 8,10 13,18 16,75 17,61 18,28 18,28 8
9. Chotěmice 4,03 7,88 12,27 16,23 18,46 16,63 18,46 7
10. Rybova Lhota 5,07 8,95 13,42 16,99 17,79 18,62 18,62 6
11. Zhoř u Tábora 4,57 9,10 13,42 16,78 18,78 18,69 18,78 5
12. Libkova Voda 4,49 8,67 13,07 16,72 18,02 19,17 19,17 4
13. Svaté Pole 4,57 8,81 13,76 17,40 19,47 18,34 19,47 3
14. Řepeč 5,66 9,68 14,88 18,34 19,53 18,78 19,53 0
15. Kozmice 4,52 9,19 13,71 17,84 19,64 18,54 19,64 2
16. Choustník 4,57 8,79 13,89 17,93 20,68 19,11 20,68 1
17. Strmilov 4,34 8,44 13,31 16,59 21,38 18,85 21,38 0
18. Lom 4,45 9,66 15,32 19,21 20,48 21,70 21,70 0
19. Malšice 6,03 13,29 25,97 30,68 33,78 32,07 33,78 0
. Dobronice u Chýnova - - - - D D D 0
. Šipoun - - - - NP NP NP 0
. Slapy - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Šebířov 5,25 10,36 13,12 16,70 18,16 18,42 18,42 10
2. Zdešov 5,41 10,87 14,16 18,06 19,10 18,85 19,10 8
3. Zhoř u Tábora 5,02 10,26 13,15 16,96 19,22 17,89 19,22 6
4. Slapy B 5,36 11,07 14,15 18,34 19,59 20,88 20,88 4
5. Oltyně 7,47 12,54 15,94 19,77 20,61 21,28 21,28 3
6. Slapy 4,83 10,71 20,62 24,64 25,73 25,67 25,73 2
7. Chrbonín 5,22 23,10 26,30 29,65 30,67 30,47 30,67 1
. Malšice - - - - - - - 0
. Sloup - - - - NP NP NP 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0
. Nová Včelnice - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Sedlčany 3,96 7,43 10,38 13,43 14,26 14,32 14,32
2. Jaronice 3,67 7,70 10,69 13,53 13,98 14,34 14,34
3. Zdislavice 3,92 7,50 10,34 13,60 14,15 14,36 14,36
4. Markvarec 3,93 7,87 10,56 13,68 14,73 14,62 14,73
5. Lišov 4,61 8,83 11,74 14,90 15,50 15,22 15,50

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Tučapy 5,12 9,42 12,75 16,16 17,19 17,23 17,23 10
2. Obora 5,29 9,79 13,66 18,18 19,40 18,46 19,40 8
. Svaté Pole - - - - NP NP NP 0
. Chotěmice - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2021