Zpět na hlavní stránku

Strmilov - 20.7.2019 11:00

Místo: Strmilov

Datum a čas: 20.7.2019 11:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Jindřichův Hradec

Kontakt: Luboš Paulus - 724 008 866

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov sport 3,69 7,71 11,97 15,46 16,99 16,03 16,99 20
2. Skrýchov u Malšic 4,09 8,47 12,88 16,39 17,35 16,82 17,35 17
3. Jaronice 4,16 8,59 12,96 16,02 17,48 17,26 17,48 15
4. Zdislavice 4,60 8,37 13,39 16,78 17,51 17,72 17,72 13
5. Dobronice 4,36 8,21 12,66 16,62 17,44 17,74 17,74 11
6. Drunče 4,07 8,40 12,50 16,12 17,66 17,87 17,87 10
7. Chotěmice 4,22 8,13 13,08 15,97 17,88 16,90 17,88 9
8. Kamenice nad Lipou 4,06 7,87 12,54 16,17 18,04 17,05 18,04 8
9. Markvarec 4,13 8,16 13,29 16,78 18,16 17,49 18,16 7
10. Stoklasná Lhota 4,26 8,93 13,47 16,89 17,66 18,24 18,24 6
11. Rybova Lhota 4,37 9,32 13,55 17,68 18,25 18,26 18,26 5
12. Zdešov 4,47 9,60 13,80 17,48 18,17 18,51 18,51 4
13. Český Rudolec 5,28 9,12 13,57 17,31 17,89 18,52 18,52 3
14. Řepeč 4,25 8,17 13,37 16,89 17,59 18,89 18,89 2
15. Strmilov 4,63 10,38 14,36 18,28 18,97 18,61 18,97 1
16. Žirovnice 4,15 8,31 12,61 16,35 19,03 17,53 19,03 0
17. Nová Ves u Chýnova 4,21 9,11 13,67 18,18 19,36 19,19 19,36 0
18. Řepeč D 4,67 9,13 14,18 18,35 19,54 21,79 21,79 0
19. Obrataň 4,88 11,22 18,55 23,83 25,16 25,02 25,16 0
20. Kozmice 4,63 8,94 18,16 24,11 28,08 28,94 28,94 0
. Šipoun - - - - NP NP NP 0
. Bohdalín - - - - NP NP NP 0
. Žďár - - - - NP NP NP 0
. Milenovice - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chrbonín 4,68 9,95 13,04 16,83 17,99 18,23 18,23 10
2. Bezděčín 5,26 9,69 12,36 16,50 17,88 18,25 18,25 8
3. Slapy 5,20 10,62 13,79 17,53 18,38 18,56 18,56 6
4. Zhoř u Tábora 4,82 10,49 14,19 18,26 19,47 19,84 19,84 4
5. Chválkov 4,72 11,64 14,31 18,59 20,16 21,15 21,15 3
6. Zdešov 5,00 13,98 17,00 20,28 21,79 21,25 21,79 2
7. Chotěmice 5,06 9,76 12,66 16,26 24,66 17,06 24,66 1
8. Nová Včelnice 4,39 23,49 26,31 29,57 30,01 31,27 31,27 0
. Lásenice - - - - - - - 0
. Dvorce - - - - D D D 0
. Ústrašice - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Jaronice 3,98 8,15 10,61 14,01 14,90 14,74 14,90
2. Zdislavice 4,57 8,53 11,17 14,20 14,93 14,93 14,93
3. Krotějov sport 3,61 7,56 10,24 13,48 15,27 14,56 15,27
. Dobronice - - - - NP NP NP
. Skrýchov u Malšic - - - - NP NP NP
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017