Zpět na hlavní stránku

Strmilov - 2.7.2016 11:00

Místo: Strmilov

Datum a čas: 2.7.2016 11:00

Kategorie:

Okres: Jindřichův Hradec

Kontakt: Luboš Paulus - 724 008 866

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka Strmilov

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chotěmice 3,72 8,08 12,56 16,11 16,62 16,86 16,86 20
2. Stoklasná Lhota 4,30 8,41 12,79 16,27 17,14 16,93 17,14 17
3. Slapy 4,25 8,34 12,68 16,39 17,14 16,96 17,14 17
4. Bohdalín 3,98 8,52 12,68 16,34 16,99 17,36 17,36 13
5. Žďár 4,15 8,52 12,37 15,94 17,44 16,91 17,44 11
6. Dvorce 4,18 8,70 12,88 16,71 17,24 17,74 17,74 10
7. Řepeč 4,31 8,58 13,44 16,95 17,65 18,01 18,01 9
8. Kamenice nad Lipou 5,60 9,98 14,09 17,59 18,28 18,38 18,38 8
9. Jaronice-Srubec B 3,87 8,35 12,69 16,40 18,50 17,66 18,50 7
10. Chýnov 4,23 9,19 13,57 17,12 18,18 18,51 18,51 6
11. Žďár B 4,10 9,48 13,56 18,01 18,53 18,86 18,86 5
12. Slapy B 3,98 8,92 13,23 17,03 18,70 19,21 19,21 4
13. Obora 4,76 9,93 14,34 17,97 19,59 18,43 19,59 3
14. Drunče 4,11 9,06 13,18 16,76 19,72 17,63 19,72 2
15. Božejovice 4,68 9,90 14,76 18,66 19,96 19,58 19,96 1
16. Zliv A 3,63 8,69 13,55 17,41 18,48 20,78 20,78 0
17. Zhoř u Tábora 5,57 10,23 14,28 17,87 18,33 21,83 21,83 0
18. Batelov 4,31 8,81 13,30 17,46 18,14 21,97 21,97 0
19. Krátošice 4,59 9,03 14,64 18,83 20,51 27,17 27,17 0
. Strmilov - - - - D D D 0
. Heřmaneč - - - - D D D 0
. Český Rudolec - - - - D D D 0
. Ústrašice B - - - - NP NP NP 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Zdešov - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,58 9,68 12,20 15,82 17,40 16,95 17,40 10
2. Chotěmice 5,04 10,99 13,58 17,15 17,67 17,66 17,67 8
3. Ústrašice 4,51 9,80 13,38 16,66 17,98 17,59 17,98 6
4. Češňovice-Jaronice 5,16 10,53 13,55 16,86 18,13 18,33 18,33 4
5. Kamenice nad Lipou 4,97 11,20 14,16 17,65 18,77 18,62 18,77 3
6. Zhoř u Tábora 5,45 10,90 15,94 18,09 19,39 18,90 19,39 2
7. Zdešov 4,89 10,37 13,48 17,83 18,70 19,45 19,45 1
8. Slapy 5,86 11,60 14,66 18,12 19,72 19,59 19,72 0
9. Krátošice 5,34 12,19 15,02 18,68 20,85 20,77 20,85 0
10. Dvorce B 4,92 14,36 17,52 20,96 22,22 21,37 22,22 0
11. Nová Včelnice 4,36 23,40 24,62 27,33 28,16 31,41 31,41 0
. Srubec - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Chotěmice 3,67 7,82 10,50 14,06 14,66 14,88 14,88
2. Bohdalín 4,04 8,27 11,10 14,21 15,06 14,79 15,06
3. Žďár 3,60 7,84 11,97 - 16,03 16,05 16,05
4. Stoklasná Lhota 4,09 8,96 11,63 14,77 16,86 15,83 16,86
. Slapy - - - - NP NP NP
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017