Zpět na hlavní stránku

Bezděčín - 19.8.2018 11:00

Místo: Bezděčín

Datum a čas: 19.8.2018 11:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Tábor

Kontakt: Jan Čížek - 773 455 350

Web: http://sdhbezdecin.cz

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chotěmice 4,12 7,81 12,33 15,72 16,63 17,12 17,12 20
2. Zdislavice 4,08 7,98 12,34 15,52 17,17 16,81 17,17 17
3. Stoklasná Lhota 4,57 8,35 12,63 16,02 17,19 16,96 17,19 15
4. Slapy 4,42 8,31 12,70 16,35 17,37 16,98 17,37 13
5. Kamenice nad Lipou 4,08 7,83 12,82 16,92 17,49 17,38 17,49 11
6. Drunče 4,90 8,71 12,88 16,66 17,51 17,28 17,51 10
7. Žďár 4,17 8,33 12,42 16,01 17,69 16,66 17,69 9
8. Řepeč 4,52 8,26 12,99 16,95 17,81 17,13 17,81 8
9. Žirovnice 4,14 8,24 12,62 16,51 17,78 17,95 17,95 7
10. Kozmice 3,94 8,40 12,97 16,99 18,08 17,74 18,08 6
11. Milenovice 5,06 9,55 13,85 17,52 18,20 18,26 18,26 5
12. Jaronice 3,87 8,11 12,56 16,37 18,31 17,05 18,31 4
13. Skrýchov u Malšic 3,99 8,32 12,60 16,09 19,03 16,60 19,03 3
14. Zhoř u Tábora 5,46 9,87 14,49 18,30 19,22 19,66 19,66 2
15. Strmilov 5,75 10,07 14,74 18,98 19,74 19,68 19,74 1
16. Tučapy 5,18 9,46 14,89 18,22 18,95 20,04 20,04 0
17. Ústrašice B 4,49 10,91 15,38 19,16 20,46 19,84 20,46 0
18. Košice 4,55 10,50 15,21 19,31 20,40 21,49 21,49 0
19. Rybova Lhota 4,65 8,47 12,95 16,44 21,54 17,05 21,54 0
20. Kamenná Lhota 4,97 10,29 15,89 20,05 39,94 39,28 39,94 0
. Český Rudolec - - - - D D D 0
. Božejovice - - - - D D D 0
. Bohdalín - - - - D D D 0
. Želeč - - - - D D D 0
. Lom - - - - D D D 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0
. Krotějov sport - - - - NP NP NP 0
. Šipoun - - - - NP NP NP 0
. Dobronice - - - - NP NP NP 0
mimo soutěž. Nová Ves u Chýnova 5,20 9,69 14,68 18,78 19,70 19,80 19,80 0
mimo soutěž. Chýnov 4,08 7,80 13,36 17,18 18,65 20,03 20,03 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Ústrašice 4,81 8,98 12,26 15,61 17,48 16,74 17,48 10
2. Chotěmice 5,17 9,84 13,26 16,40 17,66 17,01 17,66 8
3. Dvorce 5,19 9,11 12,21 15,31 17,82 16,24 17,82 6
4. Slapy 5,22 9,75 13,03 16,59 17,20 17,87 17,87 4
5. Nová Včelnice 4,40 8,74 12,33 16,29 18,16 17,78 18,16 3
6. Bezděčín 4,80 8,94 12,50 16,39 17,14 18,21 18,21 2
7. Kamenice nad Lipou 5,34 9,73 13,18 16,56 18,39 17,07 18,39 1
8. Smrkov 5,49 9,98 13,48 17,40 18,00 19,04 19,04 0
9. Zhoř u Tábora 5,14 9,91 1326 16,67 19,14 17,51 19,14 0
10. Dvorce B 5,40 9,89 14,11 17,99 19,23 19,17 19,23 0
11. Chválkov 4,95 10,22 13,18 18,38 19,56 20,25 20,25 0
12. Zdešov 4,92 9,91 13,72 18,64 20,47 19,41 20,47 0
13. Želeč 6,41 11,22 14,25 17,92 20,52 19,88 20,52 0
14. Lom 5,13 9,65 13,68 16,91 21,08 18,77 21,08 0
15. Chrbonín 4,86 14,79 18,24 21,94 22,70 23,72 23,72 0
16. Dorostenky Tábor 5,64 10,45 15,15 20,67 39,32 36,62 39,32 0
17. Kamenná Lhota 5,02 9,82 14,69 24,38 37,95 39,47 39,47 0
. Kozmice - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Chotěmice 3,98 7,54 10,72 13,55 14,25 14,24 14,25
2. Chotěmice 4,30 8,27 10,91 14,79 15,74 15,11 15,74
3. Zdislavice 4,32 7,88 10,84 13,97 14,36 15,85 15,85
4. Drunče 4,36 8,19 11,02 14,34 16,66 16,22 16,66
. Kamenice nad Lipou - - - - NP NP NP
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017