Zpět na hlavní stránku

Chýnov - 5.8.2018 11:00

Místo: Chýnov

Datum a čas: 5.8.2018 11:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Tábor

Kontakt: Ondřej Vachta 775543321, Otto Strakatý 723166099

Web: http://sdhchynov.cz

Pozvánka: Pozvánka Chýnov

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Šipoun 4,23 8,26 12,39 16,00 17,09 16,85 17,09 20
2. Stoklasná Lhota 4,42 8,54 12,59 15,80 16,69 17,20 17,20 17
3. Bohdalín 3,84 8,29 12,55 15,78 17,21 16,86 17,21 15
4. Chotěmice 3,90 9,02 12,91 16,05 16,76 17,22 17,22 13
5. Zdislavice 4,51 8,63 13,26 16,93 17,27 16,99 17,27 11
6. Krotějov sport 3,70 7,75 12,05 15,67 17,31 16,59 17,31 10
7. Kamenice nad Lipou 4,06 8,30 12,72 16,54 17,40 17,12 17,40 9
8. Žďár 4,20 9,81 13,29 16,91 17,44 17,69 17,69 8
9. Drunče 4,22 8,84 13,09 16,86 18,32 18,05 18,32 7
10. Žirovnice 4,09 8,55 12,58 16,36 17,45 18,45 18,45 6
11. Řepeč 4,49 8,72 13,19 17,46 18,48 18,48 18,48 5
12. Ústrašice B 4,53 8,69 13,13 16,72 18,53 18,00 18,53 4
13. Strmilov 5,00 9,70 14,12 17,68 18,33 18,66 18,66 3
14. Skrýchov u Malšic 4,14 8,38 13,68 16,69 18,53 18,87 18,87 2
15. Rybova Lhota 4,23 8,85 13,64 16,99 18,92 17,98 18,92 1
16. Kozmice 4,47 8,97 14,19 17,73 19,06 18,11 19,06 0
17. Dobronice 4,01 8,23 12,69 16,69 17,54 19,15 19,15 0
18. Krátošice 4,79 9,16 13,78 18,11 18,74 19,45 19,45 0
19. Chabrovice 5,01 9,78 14,84 19,13 19,66 19,92 19,92 0
20. Tučapy 5,22 9,94 14,70 18,50 20,03 19,08 20,03 0
21. Kamenná Lhota 4,84 11,11 16,06 19,84 20,67 20,37 20,67 0
22. Makov 7,92 12,04 16,32 20,01 21,71 20,91 21,71 0
23. Český Rudolec 3,94 15,56 20,48 23,95 24,74 24,45 24,74 0
24. Zhoř u Tábora 11,77 16,54 20,67 24,17 24,86 25,88 25,88 0
25. Malšice 5,08 11,26 16,48 25,53 32,91 36,25 36,25 0
. Slapy - - - - D D D 0
. Košice - - - - D D D 0
. Jaronice - - - - NP NP NP 0
. Nová Ves u Chýnova - - - - NP NP NP 0
. Božejovice - - - - NP NP NP 0
. Chýnov - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bezděčín 4,72 9,06 12,18 15,92 17,14 17,08 17,14 10
2. Ústrašice 4,72 9,48 12,61 15,99 17,51 16,94 17,51 8
3. Chrbonín 4,70 9,40 12,75 16,30 16,95 17,57 17,57 6
4. Slapy 5,28 10,01 13,46 16,73 17,72 17,79 17,79 4
5. Dvorce B 5,15 10,63 13,90 17,35 18,06 18,08 18,08 3
6. Zdešov 4,92 10,05 13,64 17,38 18,25 18,64 18,64 2
7. Lom 5,36 10,48 13,96 16,81 17,30 18,94 18,94 1
8. Dvorce 5,00 9,41 12,39 16,09 19,19 19,25 19,25 0
9. Zhoř u Tábora 7,82 13,07 16,41 19,79 21,52 20,59 21,52 0
10. Malšice 6,06 12,54 16,13 20,40 22,09 21,13 22,09 0
11. Kamenice nad Lipou 5,23 15,37 17,82 21,20 22,38 21,92 22,38 0
12. Drhovice 5,07 11,65 14,49 18,23 19,56 22,79 22,79 0
13. Kozmice 5,48 25,65 27,79 32,47 33,83 34,41 34,41 0
14. Chválkov 4,98 11,27 14,83 18,71 19,54 36,43 36,43 0
. Nová Včelnice - - - - NP NP NP 0
mimo. Chotěmice 5,02 10,04 12,95 15,94 17,30 18,14 18,14 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Zdislavice 4,21 8,02 10,66 14,14 14,54 14,80 14,80
2. Šipoun 4,10 7,84 10,44 13,75 14,43 14,89 14,89
3. Chotěmice 3,88 7,58 9,93 13,31 14,64 15,13 15,13
4. Stoklasná Lhota 4,21 8,41 11,13 14,12 14,54 15,86 15,86
. Bohdalín - - - - NP NP NP
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017