Zpět na hlavní stránku

Krátošice (noční) - 28.7.2018 20:00

Místo: Krátošice (noční)

Datum a čas: 28.7.2018 20:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Tábor

Kontakt: Martin Zíma - 775 216 616

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka Krátošice (noční)

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Stoklasná Lhota 4,21 8,61 13,18 16,30 17,09 17,02 17,09 20
2. Šipoun 4,07 8,15 12,52 16,09 17,22 16,96 17,22 17
3. Zdislavice 4,30 8,59 12,92 16,39 17,03 17,46 17,46 15
4. Chotěmice 3,89 8,43 12,43 15,87 17,71 16,95 17,71 13
5. Drunče 4,74 8,82 13,07 16,66 17,76 18,16 18,16 11
6. Dobronice 5,67 9,49 13,71 17,12 17,81 18,19 18,19 10
7. Jaronice 3,88 8,56 12,89 16,76 18,29 18,13 18,29 9
8. Dubičné 4,41 8,70 12,96 17,00 18,32 17,89 18,32 8.1
9. Český Rudolec 3,77 8,02 12,52 16,06 18,48 17,54 18,48 7
10. Ústrašice B 4,48 9,70 13,92 17,47 18,33 18,52 18,52 6
11. Daměnice 4,16 7,92 12,45 16,28 16,52 18,68 18,68 5
12. Dolní Němčice 6,30 10,42 14,53 17,62 18,77 18,05 18,77 4
12. Krátošice 4,98 8,95 13,42 17,46 18,77 18,28 18,77 4
12. Slapy 6,10 10,78 14,54 18,16 18,77 18,58 18,77 4
15. Strmilov 4,10 8,34 13,65 17,01 18,11 19,04 19,04 1
16. Žďár 4,53 8,65 13,08 16,30 18,07 19,16 19,16 0
17. Markvarec 4,04 8,44 13,08 17,34 18,92 19,46 19,46 0
18. Božejovice 4,00 8,61 13,30 16,67 18,94 19,65 19,65 0
19. Skrýchov u Malšic 3,95 8,98 13,55 17,63 18,57 20,01 20,01 0
20. Rybova Lhota 4,70 9,17 13,28 17,40 17,95 20,16 20,16 0
20. Žirovnice 4,08 9,75 14,01 17,73 18,34 20,16 20,16 0
22. Kamenice nad Lipou 4,14 8,15 12,69 16,13 20,77 18,72 20,77 0
23. Moraveč 6,96 12,28 16,90 20,59 21,33 22,36 22,36 0
24. Chabrovice 4,83 10,15 14,42 20,02 21,56 22,55 22,55 0
25. Střezimíř 4,69 12,17 17,74 21,56 22,26 22,81 22,81 0
26. Lom 5,83 11,01 15,55 19,91 20,78 23,38 23,38 0
27. Nová Ves u Chýnova 5,07 13,82 18,96 22,55 23,16 23,61 23,61 0
28. Jižná 6,12 11,60 16,23 19,64 20,81 33,31 33,31 0
29. Dražice 4,33 13,16 25,24 33,24 38,46 34,56 38,46 0
30. Chotčiny 5,92 10,14 17,20 22,66 38,37 40,22 40,22 0
. Šebířov - - - - D D D 0
. Dalovy - - - - NP NP NP 0
. Kozmice - - - - NP NP NP 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Bohdalín - - - - NP NP NP 0
. Náchod - - - - NP NP NP 0
. Řepeč - - - - NP NP NP 0
. Malšice - - - - NP NP NP 0
. Košice - - - - NP NP NP 0
. Chýnov - - - - NP NP NP 0
. Želeč - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bezděčín 4,68 9,03 12,23 15,74 16,75 16,66 16,75 10
2. Ústrašice 4,42 9,07 12,30 15,64 16,67 17,22 17,22 8
3. Chotěmice 5,02 10,20 13,07 16,02 17,70 16,66 17,70 6
4. Lom 4,71 11,21 13,94 17,03 17,68 17,85 17,85 4
5. Všechlapy 4,96 9,86 13,13 17,39 18,39 18,47 18,47 3
6. Chlum 4,76 10,19 13,39 16,83 17,85 18,57 18,57 2
7. Slapy 4,71 9,92 13,29 16,88 18,23 18,85 18,85 1
8. Kamenice nad Lipou 6,30 12,02 15,75 18,09 19,19 19,26 19,26 0
9. Dalovy 4,45 9,48 13,07 16,47 19,71 17,43 19,71 0
10. Smrkov 4,94 11,35 14,61 18,12 19,76 20,16 20,16 0
11. Krátošice 5,38 12,55 15,25 18,77 20,44 21,07 21,07 0
12. Zdešov 6,62 12,47 15,84 20,07 21,02 21,28 21,28 0
13. Moraveč 4,99 12,94 15,95 19,61 21,33 20,79 21,33 0
14. Dorostenky Tábor 9,86 15,18 18,25 21,73 22,78 22,79 22,79 0
15. Zhoř u Tábora 5,10 10,78 14,33 17,64 24,29 19,39 24,29 0
16. Chválkov 5,43 12,28 24,96 27,36 28,81 28,60 28,81 0
17. Drhovice 5,61 10,82 13,77 18,80 29,74 28,78 29,74 0
18. Nová Včelnice 4,35 9,17 12,08 15,78 34,33 16,81 34,33 0
19. Malšice 5,53 25,95 32,66 37,02 38,87 50,93 50,93 0
. Chrbonín - - - - D D D 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0
. Dvorce B - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017