Zpět na hlavní stránku

Strmilov - 21.7.2018 11:00

Místo: Strmilov

Datum a čas: 21.7.2018 11:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Jindřichův Hradec

Kontakt: Luboš Paulus - 724 008 866

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka Strmilov

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bohdalín 3,86 7,98 12,35 15,82 16,62 16,91 16,91 20
2. Kamenice nad Lipou 4,16 7,89 12,72 16,06 16,71 17,25 17,25 17
3. Žďár 4,25 8,12 12,87 17,10 17,46 17,21 17,46 15
4. Žirovnice 4,37 8,35 12,93 16,66 17,88 18,04 18,04 13
5. Skrýchov u Malšic 4,25 7,99 12,86 16,66 17,79 18,05 18,05 11
6. Zdislavice 4,14 8,48 12,85 16,16 18,56 17,51 18,56 10
7. Rybova Lhota 4,49 8,33 14,16 17,92 18,64 18,37 18,64 9
8. Ústrašice B 4,69 8,57 13,24 17,08 18,77 18,38 18,77 8
9. Řepeč 5,46 9,51 14,09 18,54 18,81 18,66 18,81 7
10. Zhoř u Tábora 4,45 9,07 14,33 17,88 18,64 18,95 18,95 6
11. Strmilov 5,42 9,86 14,79 18,05 19,35 19,02 19,35 5
12. Český Rudolec 3,71 9,01 13,92 17,54 19,70 18,28 19,70 4
13. Stoklasná Lhota 6,40 10,56 14,74 17,99 18,61 19,73 19,73 3
14. Drunče 4,20 8,71 13,09 17,03 17,22 19,74 19,74 2
14. Markvarec 4,39 8,22 12,90 16,56 18,32 19,74 19,74 2
16. Heřmaneč 3,94 7,85 12,68 16,45 20,43 17,99 20,43 0
17. Zdešov 4,71 8,66 14,22 18,73 19,18 21,03 21,03 0
18. Počátky 5,12 10,13 16,96 20,44 21,43 21,17 21,43 0
19. Slapy 8,15 12,60 15,90 21,38 21,83 24,09 24,09 0
. Chotěmice - - - - D D D 0
. Dobronice - - - - NP NP NP 0
. Božejovice - - - - NP NP NP 0
. Dolní Němčice - - - - NP NP NP 0
. Tučapy - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Slapy 5,29 9,63 13,44 17,17 18,08 17,79 18,08 10
2. Nová Včelnice 5,19 9,84 13,36 17,08 18,24 18,44 18,44 8
3. Chotěmice 5,04 10,23 12,69 15,89 18,65 17,27 18,65 6
4. Ústrašice 4,49 9,25 13,09 16,29 16,88 19,64 19,64 4
5. Kamenice nad Lipou 5,46 10,68 14,44 17,60 18,53 20,21 20,21 3
6. Zhoř u Tábora 5,18 11,18 15,48 18,90 20,31 20,61 20,61 2
7. Chválkov 5,00 11,25 15,05 20,02 21,06 24,73 24,73 1
8. Zdešov 5,06 10,71 15,12 19,24 28,22 22,37 28,22 0
. Chrbonín - - - - NP NP NP 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Bohdalín 3,64 7,69 10,69 13,80 14,56 14,56 14,56
2. Kamenice nad Lipou 3,78 7,53 10,62 13,96 15,00 14,67 15,00
3. Žďár 4,21 8,02 10,75 13,89 14,57 15,10 15,10
4. Zdislavice 3,95 7,89 10,49 13,79 15,24 14,60 15,24
5. Skrýchov u Malšic 3,95 7,71 10,93 14,36 14,96 15,91 15,91
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017