Zpět na hlavní stránku

Slapy - 1.7.2018 11:00

Místo: Slapy

Datum a čas: 1.7.2018 11:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Jaroslav Tománek - 607 651 808, Tomáš Švec - 722 943 621

Web: http://www.sdhslapy.estranky.cz/

Pozvánka: Pozvánka Slapy

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov sport 3,76 7,64 12,45 15,70 16,14 16,66 16,66 20
2. Bohdalín 4,07 8,09 12,36 15,78 16,73 16,37 16,73 17
3. Kamenice nad Lipou 4,32 7,90 12,80 15,94 17,26 16,85 17,26 15
4. Žďár 4,37 8,34 12,72 16,21 17,29 17,32 17,32 13
5. Zdislavice 4,66 8,85 13,15 16,47 17,08 17,37 17,37 11
6. Český Rudolec 4,03 8,19 12,88 16,19 17,77 17,05 17,77 10
7. Dobronice 5,69 9,15 13,66 17,12 17,74 17,81 17,81 9
8. Jaronice 4,22 8,42 13,32 16,92 17,84 17,71 17,84 8
9. Holašovice 4,49 8,30 13,62 17,11 18,01 18,03 18,03 7
10. Řepeč 4,42 8,37 14,01 17,32 18,07 17,90 18,07 6
11. Chotěmice 4,01 8,42 12,33 15,61 18,29 17,69 18,29 5
12. Dolní Němčice 4,07 8,09 12,72 16,22 17,06 18,44 18,44 4
13. Skrýchov u Malšic 4,09 8,25 13,01 16,79 18,72 17,45 18,72 3
14. Zhoř u Tábora 4,62 9,45 14,08 17,92 18,44 18,90 18,90 2
15. Slapy 6,51 10,57 14,74 18,30 18,99 18,89 18,99 1
16. Drunče 4,19 9,24 13,48 16,94 19,54 17,94 19,54 0
16. Božejovice 4,20 8,40 13,65 17,66 18,53 19,54 19,54 0
18. Chýnov 4,79 9,55 13,73 17,86 19,58 18,27 19,58 0
19. Strmilov 5,92 9,73 13,71 17,34 20,16 18,05 20,16 0
20. Nová Ves u Chýnova 5,05 9,60 14,08 18,55 19,51 20,25 20,25 0
21. Svaté Pole 4,50 9,41 14,21 18,80 20,69 19,45 20,69 0
22. Chabrovice 4,78 10,66 15,44 19,18 19,96 21,09 21,09 0
23. Ústrašice B 4,55 11,81 16,92 20,41 21,09 21,96 21,96 0
24. Tučapy 5,00 10,84 15,69 19,58 22,46 19,98 22,46 0
25. Daměnice 4,23 9,32 13,87 17,32 18,20 23,54 23,54 0
26. Lom 5,72 9,92 14,96 19,21 23,99 20,69 23,99 0
. Žirovnice - - - - D D D 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Kozmice - - - - NP NP NP 0
. Stoklasná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Krátošice - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chotěmice 5,04 9,70 13,02 16,24 17,43 17,57 17,57 10
2. Slapy 5,23 10,18 13,88 17,49 18,55 18,14 18,55 8
3. Zdešov 4,99 9,80 13,65 17,26 18,60 18,29 18,60 6
4. Chrbonín 5,10 10,21 13,78 16,57 18,97 17,90 18,97 4
5. Nová Včelnice 4,61 9,45 13,06 16,55 18,01 18,98 18,98 3
6. Dvorce B 5,27 9,72 13,26 16,82 19,24 18,45 19,24 2
6. Bezděčín 5,30 10,03 13,21 16,18 18,60 19,24 19,24 2
8. Zhoř u Tábora 5,49 10,54 14,31 18,57 19,00 19,39 19,39 0
9. Kamenice nad Lipou 6,61 11,88 15,38 18,74 19,50 19,67 19,67 0
10. Lom 5,20 9,51 12,87 16,05 19,36 20,39 20,39 0
11. Smrkov 5,32 10,48 14,52 17,95 23,81 22,15 23,81 0
12. Želeč 6,34 11,60 15,03 20,47 25,70 21,38 25,70 0
13. Chválkov 5,45 10,64 14,35 18,06 24,40 29,82 29,82 0
. Dvorce - - - - NP NP NP 0
. Ústrašice - - - - NP NP NP 0

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,78 9,98 12,70 15,81 16,24 16,45 16,45 10
2. Tučapy 5,08 9,92 12,53 15,85 16,68 16,30 16,68 8
3. Svaté Pole 4,40 9,13 12,28 15,66 17,41 16,98 17,41 6
4. Lom 5,07 9,40 12,65 15,47 16,81 18,06 18,06 4
5. Želeč 5,65 11,03 14,49 18,13 18,85 18,95 18,95 3
6. Slapy D 9,05 14,00 16,89 20,74 21,19 21,50 21,50 2
. Slapy C - - - - NP NP NP 0
. Chrbonín - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017