Zpět na hlavní stránku

Tučapy (odpolední) - 9.6.2018 17:00

Místo: Tučapy (odpolední)

Datum a čas: 9.6.2018 17:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Jiří Kubeš - 774 810 707, Marek Kuttelwascher - 773 506 002

Web: http://www.sdhtucapy.cz/

Pozvánka: Pozvánka Tučapy (odpolední)

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Šipoun 4,28 8,55 12,67 16,27 16,78 16,67 16,78 20
2. Chářovice 4,16 8,48 12,92 15,88 17,36 16,61 17,36 17
3. Stoklasná Lhota 4,23 8,91 13,27 16,43 17,44 17,23 17,44 15
4. Chotěmice 4,04 8,16 12,46 15,73 17,54 16,85 17,54 13
5. Milenovice 4,10 8,57 12,93 16,47 17,00 17,57 17,57 11
6. Slapy 4,40 8,80 1309 16,74 17,60 17,19 17,60 10
7. Český Rudolec 3,70 8,18 12,83 16,71 17,74 17,64 17,74 9
8. Strmilov 4,64 9,08 13,52 17,04 17,76 17,53 17,76 8
9. Dolní Němčice 3,80 8,71 12,90 16,34 17,27 17,97 17,97 7
9. Zdislavice 4,52 9,92 14,16 17,55 17,85 17,97 17,97 7
11. Drunče 4,10 9,61 13,45 17,18 17,77 18,17 18,17 5
12. Krotějov sport 3,74 7,87 12,38 15,47 18,18 16,33 18,18 4
12. Žirovnice 4,16 8,47 13,09 16,75 18,18 17,94 18,18 4
14. Ústrašice B 4,85 8,94 13,34 17,24 18,19 17,85 18,19 2
15. Holašovice 4,58 8,99 13,15 16,77 17,75 18,28 18,28 1
16. Kamenice nad Lipou 3,93 8,19 12,71 16,54 18,45 18,41 18,45 0
17. Žďár 4,36 8,44 13,15 16,59 18,55 17,87 18,55 0
18. Dobronice 4,06 8,12 12,61 16,31 17,28 18,70 18,70 0
19. Makov 4,21 9,43 13,76 17,92 18,64 18,74 18,74 0
20. Řepeč 4,46 9,41 13,47 17,46 19,09 18,09 19,09 0
21. Drahňovice 5,07 9,11 13,43 17,12 19,22 18,76 19,22 0
22. Skrýchov u Malšic 4,40 9,12 13,49 16,86 19,34 17,60 19,34 0
23. Tomice 4,39 9,26 13,64 17,55 19,55 18,56 19,55 0
24. Tučapy B 4,57 11,38 15,66 18,82 20,36 20,12 20,36 0
25. Želeč 5,28 9,90 14,55 18,48 20,92 20,86 20,92 0
26. Rybova Lhota 4,61 9,13 14,18 18,09 20,94 18,84 20,94 0
27. Nová Ves u Chýnova 4,81 10,04 15,16 18,89 20,33 21,49 21,49 0
28. Tučapy 5,03 9,61 15,32 18,80 21,56 19,48 21,56 0
29. Nišovice 4,87 9,77 14,62 18,98 19,97 21,64 21,64 0
30. Božejovice 4,05 8,51 15,13 18,86 19,86 21,67 21,67 0
31. Svaté Pole 4,57 12,66 17,02 20,47 21,70 21,62 21,70 0
32. Choustník 4,53 10,78 16,57 20,73 22,44 21,11 22,44 0
33. Malovice 4,14 9,36 18,27 22,67 23,04 22,93 23,04 0
34. Lom 5,58 11,19 16,97 22,75 24,11 26,30 26,30 0
35. Chotčiny 5,10 10,32 18,24 24,28 27,00 26,92 27,00 0
36. Jeníčkova Lhota 5,16 13,49 21,25 27,91 28,99 30,94 30,94 0
37. Chabrovice 6,29 11,69 16,66 21,11 22,41 41,00 41,00 0
mimo soutěž. Borkovice 5,10 11,13 17,19 21,14 23,14 31,71 31,71 0
. Chýnov - - - - D D D 0
. Zhoř u Tábora - - - - D D D 0
. Chlum B - - - - NP NP NP 0
. Bohdalín - - - - NP NP NP 0
. Jaronice - - - - NP NP NP 0
. Markvarec - - - - NP NP NP 0
. Rýnárec - - - - NP NP NP 0
. Kamenná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Louňovice pod Blaníkem - - - - NP NP NP 0
. Lišov - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,43 8,93 12,23 15,56 16,65 16,52 16,65 10
2. Chotěmice 4,83 9,90 13,51 16,45 17,87 16,93 17,87 8
3. Bezděčín 4,87 9,19 12,28 16,45 17,88 18,06 18,06 6
4. Ústrašice 4,67 9,59 12,81 16,10 18,07 17,56 18,07 4
5. Slapy 5,11 10,07 13,47 16,87 17,79 18,08 18,08 3
6. Nová Včelnice 4,31 10,68 13,61 16,83 18,00 18,35 18,35 2
7. Chrbonín 5,14 10,75 14,00 17,61 18,43 18,50 18,50 1
8. Lom 4,92 9,70 12,95 15,96 17,61 19,37 19,37 0
9. Hrdějovice B 5,03 11,20 13,64 17,04 18,53 19,58 19,58 0
10. Zdešov 5,07 11,12 14,70 18,03 18,97 20,02 20,02 0
11. Choustník 5,34 11,18 14,44 18,73 22,01 20,95 22,01 0
12. Dvorce B 5,66 10,90 14,27 17,99 20,24 22,32 22,32 0
13. Želeč 5,84 11,54 15,12 20,89 23,85 22,21 23,85 0
14. Malovice 5,01 10,09 13,46 17,90 24,44 20,17 24,44 0
15. Zhoř u Tábora 5,24 15,97 20,15 24,29 24,73 25,08 25,08 0
16. Chválkov 5,21 11,30 16,64 21,67 26,35 22,70 26,35 0
17. Kamenice nad Lipou 5,16 20,91 24,49 28,31 29,20 29,32 29,32 0

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 5,07 9,70 12,60 16,07 17,08 17,14 17,14 10
2. Slapy D 5,21 10,12 13,44 16,64 17,96 18,72 18,72 8
3. Lom 7,12 11,58 14,34 17,52 18,73 18,90 18,90 6
4. Tučapy 5,92 10,73 13,27 15,92 21,25 16,58 21,25 4
5. Slapy C 5,90 13,02 17,68 21,11 21,46 22,13 22,13 3
6. Svaté Pole 4,40 8,79 12,08 15,37 22,24 22,99 22,99 2
7. Maršov 6,51 13,62 16,38 19,98 21,51 24,75 24,75 1
. Želeč - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017