Zpět na hlavní stránku

Chrbonín - 25.6.2016 13:00

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chotěmice 3,76 8,06 12,11 16,05 17,00 16,75 17,00 20
2. Žďár 4,26 8,88 12,75 15,96 17,51 16,79 17,51 17
3. Daměnice 3,97 8,17 12,52 16,23 17,52 16,57 17,52 15
4. Chýnov 4,13 8,49 12,83 16,31 17,71 17,52 17,71 13
5. Chářovice B 4,23 9,32 13,11 16,80 17,49 17,84 17,84 11
6. Zhoř u Tábora 4,48 8,96 13,46 16,97 18,31 18,31 18,31 10
7. Drahňovice 4,17 8,95 13,50 16,82 17,94 18,40 18,40 9
8. Jaronice-Srubec B 3,88 9,93 13,64 17,64 18,56 18,34 18,56 8
9. Řepeč 4,36 8,67 13,06 16,80 17,85 18,85 18,85 7
10. Obora 4,76 9,09 13,35 17,12 19,01 18,52 19,01 6
11. Chářovice 4,20 9,10 13,85 17,96 18,77 19,16 19,16 5
12. Strmilov 4,64 9,44 14,38 18,26 18,92 19,74 19,74 4
13. Holašovice 5,28 10,20 13,81 17,31 19,84 17,74 19,84 3
14. Želeč 6,64 11,14 15,68 19,42 20,13 19,98 20,13 2
15. Ústrašice B 4,10 8,53 13,03 16,75 18,36 20,40 20,40 1
16. Krátošice 4,84 9,78 13,73 18,32 20,51 19,09 20,51 0
17. Božejovice 4,69 10,22 15,60 19,10 19,94 21,09 21,09 0
18. Chrbonín A 4,68 9,50 14,52 19,27 21,38 20,13 21,38 0
19. Skrýchov u Malšic 4,37 9,17 14,02 17,70 21,56 19,83 21,56 0
20. Želeč B 6,23 12,35 16,54 19,69 20,97 21,74 21,74 0
21. Kozmice 4,32 8,84 13,61 17,66 21,32 18,56 21,32 0
22. Stoklasná Lhota 4,16 9,06 12,97 21,85 22,32 22,26 22,32 0
23. Malšice 5,99 11,39 15,69 19,26 22,43 20,58 22,43 0
24. Chabrovice 6,67 13,50 17,23 21,09 22,77 22,47 22,77 0
25. Lom 5,68 11,28 16,17 22,22 23,69 23,44 23,69 0
. Dobronice - - - - D D D 0
. Žďár B - - - - D D D 0
. Český Rudolec - - - - NP NP NP 0
. Slapy - - - - NP NP NP 0
. Tučapy - - - - NP NP NP 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Chlum B - - - - NP NP NP 0
. Jaronice-Srubec A - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,79 9,93 12,40 15,79 16,73 16,48 16,73 10
2. Ústrašice 4,71 9,67 12,96 16,34 17,58 17,69 17,69 8
3. Daměnice 4,79 10,33 13,11 16,30 17,10 18,05 18,05 6
4. Chotěmice 5,17 11,53 14,05 17,74 18,22 18,34 18,34 4
5. Srubec 4,53 11,13 14,49 17,67 18,54 18,52 18,54 3
6. Chrbonín 5,08 10,87 13,41 17,25 18,71 18,43 18,71 2
7. Zhoř u Tábora 5,13 11,32 14,06 17,04 18,61 19,17 19,17 1
8. Kamenice nad Lipou B 5,38 12,07 15,09 18,40 20,12 20,43 20,43 0
9. Nová Včelnice 6,03 12,04 17,57 22,05 23,34 22,62 23,34 0
10. Kamenice nad Lipou 5,10 11,75 13,97 20,28 24,49 22,28 24,49 0
11. Zdešov 5,24 17,59 20,71 25,36 26,87 26,31 26,87 0
. Dvorce B - - - - NP NP NP 0
. Češňovice-Jaronice - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Daměnice 4,24 8,91 11,03 14,63 15,23 15,58 15,58
2. Chotěmice 3,73 8,24 10,59 14,15 14,41 16,20 16,20
3. Zhoř u Tábora 4,30 9,77 11,99 15,44 16,14 17,46 17,46
. Žďár - - - - NP NP NP
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017