Zpět na hlavní stránku

Dvorce - 12.5.2018 13:00

Místo: Dvorce

Datum a čas: 12.5.2018 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Martina Záhorová - 739 689 646, Radek Valenta - 724 789 200

Web: http://www.sdhdvorce.cz

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bohdalín 4,01 8,17 12,54 15,81 16,72 16,56 16,72 20
2. Krmil 4,53 8,31 13,01 16,64 16,73 17,18 17,18 0
3. Zdislavice 4,41 9,13 13,42 16,73 17,18 17,26 17,26 0
4. Drunče 4,17 9,01 13,07 16,56 17,64 17,29 17,64 17
5. Krotějov sport 3,93 7,66 12,68 16,09 17,77 16,51 17,77 15
6. Chotěmice 3,82 8,69 12,93 16,94 17,31 17,90 17,90 13
7. Šipoun 4,32 8,73 12,72 16,14 17,35 17,93 17,93 11
8. Jaronice 4,08 8,37 12,77 16,53 18,07 17,13 18,07 10
9. Kamenice nad Lipou 4,16 8,28 13,85 17,26 17,99 18,22 18,22 9
10. Tálín 4,48 9,25 13,28 17,41 17,98 18,25 18,25 0
11. Stoklasná Lhota 4,15 12,68 16,10 17,03 19,17 19,17 8
12. Slapy 4,59 10,67 15,12 18,50 19,05 19,24 19,24 7
13. Svaté Pole 4,54 9,56 15,01 18,33 19,40 19,54 19,54 6
14. Zhoř u Tábora 5,42 9,96 14,41 17,72 19,78 19,08 19,78 5
15. Žďár 4,60 9,16 13,69 18,00 19,97 18,40 19,97 4
16. Kozmice 5,18 9,68 14,37 18,31 20,05 19,24 20,05 3
17. Strmilov 4,28 8,44 12,81 16,91 20,41 19,58 20,41 2
18. Krátošice 4,86 9,17 13,85 18,30 21,20 18,83 21,20 1
19. Ústrašice B 4,75 8,81 13,48 18,38 21,94 21,94 0
20. Nová Ves u Chýnova 5,03 14,14 19,83 23,07 25,04 24,27 25,04 0
. Choustník - - - - D D D 0
. Řepeč - - - - NP NP NP 0
. Drahňovice - - - - NP NP NP 0
. Skrýchov u Malšic - - - - NP NP NP 0
. Holašovice - - - - NP NP NP 0
. Krč - - - - NP NP NP 0
. Dobronice - - - - NP NP NP 0
. Žirovnice - - - - NP NP NP 0
. Český Rudolec - - - - NP NP NP 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Daměnice - - - - NP NP NP 0
. Tučapy - - - - NP NP NP 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0
. Chýnov - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,55 9,79 16,35 17,52 17,22 17,52 10
2. Slapy 5,12 10,26 13,13 16,99 17,89 18,20 18,20 8
3. Zdešov 4,97 10,69 14,67 17,37 18,72 18,77 18,77 6
4. Zhoř u Tábora 19,08 19,08 19,08 4
5. Chotěmice 5,72 10,76 13,48 17,08 19,16 17,45 19,16 3
6. Ústrašice 4,94 9,76 13,66 17,42 19,25 19,13 19,25 2
7. Nová Včelnice 7,20 11,17 14,89 18,12 20,17 18,84 20,17 1
8. Bezděčín 4,94 9,27 12,46 16,50 21,94 18,42 21,94 0
9. Dvorce B 5,45 11,98 17,84 21,79 22,22 22,68 22,68 0
10. Choustník 5,51 12,38 15,71 19,82 23,10 22,95 23,10 0
11. Chrbonín 5,07 10,92 20,94 25,80 25,94 26,23 26,23 0
. Kamenice nad Lipou - - - - D D D 0
. Daměnice - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Kamenice nad Lipou 4,01 7,85 10,60 14,45 15,88 15,30 15,88
2. Krmil 4,39 8,54 11,40 15,00 15,79 16,27 16,27
. Bohdalín - - - - NP NP NP
. Drunče - - - - NP NP NP
. Krotějov sport - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,94 9,39 11,68 15,14 16,26 15,86 16,26 10
2. Svaté Pole 4,50 9,20 11,84 15,52 16,97 16,04 16,97 8
3. Chrbonín 5,38 10,04 12,90 17,32 17,73 19,01 19,01 6
4. Želeč 5,35 11,21 14,00 17,29 18,27 19,91 19,91 4
5. Lom 5,31 10,47 13,91 16,88 20,13 18,90 20,13 3
6. Slapy C 4,72 9,16 12,62 15,08 16,71 21,24 21,24 2
. Tučapy - - - - NP NP NP 0
. Slapy D - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017