Zpět na hlavní stránku

Zhoř u Tábora - 9.9.2017 13:00

Místo: Zhoř u Tábora

Datum a čas: 9.9.2017 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Miloslav Janovský - 775 910 191

Web: http://www.sdhzhor.cz

Pozvánka: Pozvánka Zhoř u Tábora

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bohdalín 3,86 8,13 12,26 15,69 16,51 16,51 16,51 20
2. Stoklasná Lhota 4,12 8,63 12,82 16,29 16,99 17,07 17,07 17
3. Kalenice 4,13 8,36 12,53 16,02 16,36 17,08 17,08 15
4. Žernovice 4,23 8,50 12,61 16,18 17,11 16,61 17,11 13
5. Chotěmice 3,69 8,12 12,46 15,80 17,33 16,51 17,33 11
6. Dobronice 4,12 8,61 12,56 16,61 17,68 17,72 17,72 10
7. Daměnice 3,86 8,15 12,40 16,10 18,02 17,29 18,02 0
8. Ústrašice B 4,59 8,63 12,97 16,82 17,39 18,21 18,21 9
9. Drahňovice 3,89 8,26 12,36 16,13 18,30 17,04 18,30 8
10. Řepeč 4,48 8,95 13,47 17,21 18,54 18,34 18,54 7
11. Zhoř u Tábora 4,47 9,69 13,81 17,64 18,72 18,41 18,72 6
12. Skrýchov u Malšic 4,05 8,86 13,30 16,57 18,74 18,31 18,74 5
13. Drunče 3,89 8,62 12,83 16,37 18,80 17,49 18,80 4
14. Strmilov 4,00 9,99 14,16 17,76 18,81 18,35 18,81 3
15. Český Rudolec 3,69 8,58 13,08 16,87 18,81 18,35 18,81 2
16. Kamenice nad Lipou 3,92 8,05 12,47 15,92 18,98 16,87 18,98 1
17. Jaronice 4,14 8,75 13,36 17,08 19,04 18,18 19,04 0
18. Srubec 3,88 8,32 12,76 16,46 19,06 17,14 19,06 0
19. Žirovnice 5,79 10,68 14,62 18,36 19,47 18,96 19,47 0
20. Božejovice 4,13 9,08 14,64 18,51 19,67 19,22 19,67 0
21. Lom 6,59 11,46 15,03 18,86 19,65 19,68 19,68 0
22. Želeč 4,91 10,73 15,33 19,51 20,65 20,69 20,69 0
23. Krátošice 4,89 9,11 13,85 18,09 19,31 22,03 22,03 0
24. Choustník 4,69 10,02 14,04 19,27 21,56 22,90 22,90 0
MS. Nová Ves u Chýnova 5,49 14,41 17,97 21,70 24,75 22,86 24,75 0
25. Březnice 4,49 9,11 13,59 17,28 18,38 34,69 34,69 0
. Žďár - - - - D D D 0
. Krotějov sport - - - - D D D 0
. Novosedly - - - - D D D 0
. Rybova Lhota Ústrašice - - - - NP NP NP 0
. Slapy - - - - NP NP NP 0
. Kamenná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Slapy B - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bezděčín 5,05 10,79 13,31 16,37 17,65 17,84 17,84 10
2. Slapy 5,41 11,01 13,54 17,00 18,04 18,02 18,04 8
3. Daměnice 5,25 10,07 12,83 16,56 18,16 18,61 18,61 6
4. Dvorce 4,73 12,34 14,45 17,53 18,75 18,45 18,75 4
5. Lom 6,11 13,54 16,02 18,95 19,79 19,59 19,79 3
6. Chotěmice 4,90 14,93 16,49 19,65 20,17 20,14 20,17 2
7. Zdešov 4,76 10,73 13,78 16,96 18,82 20,77 20,77 1
8. Nová Včelnice 4,14 9,34 12,38 20,84 21,98 21,56 21,98 0
9. Dvorce B 5,35 14,26 16,86 20,10 20,84 22,53 22,53 0
10. Malšice 6,78 13,87 17,18 20,80 21,94 23,11 23,11 0
11. Chrbonín 5,05 10,92 13,95 21,56 24,24 23,12 24,24 0
12. Želeč 7,13 17,77 20,60 25,39 26,40 25,92 26,40 0
13. Kamenice nad Lipou 5,14 26,30 28,56 32,19 33,10 33,06 33,10 0
14. Zhoř u Tábora B 5,78 12,51 14,69 21,23 42,22 23,00 42,22 0
. Drhovice - - - - D D D 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Ústrašice - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Žernovice 4,41 8,38 11,03 14,58 15,02 15,63 15,63
2. Stoklasná Lhota 4,43 8,52 11,18 14,35 14,80 16,52 16,52
. Dobronice - - - - D D D
. Chotěmice - - - - NP NP NP
. Daměnice - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Obora 4,92 9,43 12,40 15,43 16,26 17,22 17,22 10
2. Slapy D 5,17 10,05 13,06 16,55 17,42 17,58 17,58 8
3. Lom 5,17 10,03 13,14 17,10 18,65 18,52 18,65 6
4. Slapy C 4,82 10,13 13,33 17,37 19,24 18,86 19,24 0
5. Svaté Pole 4,39 8,92 11,59 15,08 22,50 24,29 24,29 4
. Maršov - - - - D D D 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017