Zpět na hlavní stránku

Řepeč - 5.8.2017 13:00

Místo: Řepeč

Datum a čas: 5.8.2017 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Ondřej Mrzena - 601 242 102, 721 762 792

Web: http://www.repec.cz/hasici

Pozvánka: Pozvánka Řepeč

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bohdalín 3,94 7,91 12,29 15,67 16,60 16,26 16,60 20
2. Dobronice 4,13 8,25 13,14 16,86 17,50 17,56 17,56 17
3. Žďár 4,35 8,37 12,54 15,97 17,09 17,66 17,66 15
4. Žirovnice 4,40 8,57 13,48 17,01 17,31 17,75 17,75 0
5. Daměnice 4,36 8,50 12,86 16,58 17,85 16,86 17,85 13
6. Stoklasná Lhota 4,56 8,49 13,16 16,48 17,71 18,19 18,19 11
7. Slapy 4,77 8,77 13,34 17,20 18,24 17,83 18,24 10
8. Drunče 4,42 8,60 13,03 17,05 18,33 17,49 18,33 9
9. Šipoun 6,10 9,95 14,01 17,69 17,91 18,46 18,46 8
10. Rybova Lhota Ústrašice 4,00 8,38 13,02 16,99 18,13 18,72 18,72 7
11. Drahňovice 4,04 8,40 14,52 17,86 18,81 18,79 18,81 6
12. Kamenice nad Lipou 4,12 8,08 12,80 17,80 18,92 18,25 18,92 5
13. Kozmice 4,38 8,73 13,67 17,33 18,44 19,00 19,00 4
14. Řepeč 5,70 9,67 14,23 17,64 18,69 19,03 19,03 3
15. Ústrašice B 4,78 9,08 13,78 17,30 18,53 19,59 19,59 2
16. Český Rudolec 6,94 11,78 15,90 18,97 19,78 19,90 19,90 1
17. Zhoř u Tábora 4,45 12,13 16,18 19,71 20,22 20,51 20,51 0
18. Krátošice 5,01 9,28 13,53 18,57 20,73 19,56 20,73 0
19. Božejovice 7,68 12,00 16,32 19,94 21,00 20,61 21,00 0
20. Želeč 8,20 12,51 17,58 20,71 21,02 21,74 21,74 0
21. Jaronice 4,43 13,66 17,43 21,13 21,77 22,18 22,18 0
22. Chýnov 4,17 13,90 17,78 21,62 22,23 22,47 22,47 0
23. Kamenná Lhota 5,03 10,09 15,70 20,61 22,75 22,82 22,82 0
24. Skrýchov u Malšic 4,34 8,67 17,71 21,89 23,09 23,02 23,09 0
25. Malšice 5,55 14,00 18,75 23,38 23,64 24,72 24,72 0
26. Slapy B 4,99 8,62 13,29 22,94 24,24 24,88 24,88 0
27. Obora 4,90 8,89 13,43 19,47 22,46 26,66 26,66 0
28. Oltyně 5,35 9,86 15,95 20,46 45,27 52,93 52,93 0
. Strmilov - - - - NP NP NP 0
. Tomice - - - - NP NP NP 0
. Chotěmice - - - - NP NP NP 0
. Krotějov sport - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Ústrašice 4,61 9,43 13,38 16,59 17,33 17,82 17,82 10
2. Dvorce B 6,21 11,32 13,91 17,49 18,69 18,80 18,80 8
3. Zhoř u Tábora 4,76 10,14 13,56 16,74 17,82 18,90 18,90 6
4. Slapy 5,48 10,34 13,67 17,40 19,03 18,73 19,03 4
5. Daměnice 6,62 11,61 14,26 18,06 19,90 18,61 19,90 3
6. Bezděčín 4,90 9,51 12,50 16,23 17,08 20,02 20,02 2
7. Zdešov 4,83 12,45 15,37 18,93 20,17 20,39 20,39 1
8. Smrkov 4,91 10,86 14,15 17,87 20,66 19,40 20,66 0
9. Chotěmice 8,86 13,78 16,49 19,76 20,45 20,76 20,76 0
10. Chrbonín 5,00 14,95 19,40 - 21,74 22,62 22,62 0
11. Malšice 8,05 13,88 16,69 20,08 21,21 22,79 22,79 0
12. Nová Včelnice 4,24 9,41 12,39 16,13 17,29 32,31 32,31 0
. Kamenice nad Lipou - - - - NP NP NP 0
. Lom - - - - NP NP NP 0
. Oltyně - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Daměnice 3,98 7,84 10,48 14,18 15,07 15,16 15,16
2. Žirovnice 4,07 8,61 11,07 14,48 15,40 15,37 15,40
3. Žďár 3,98 8,72 11,73 14,95 15,79 15,86 15,86
. Dobronice - - - - D D D
. Bohdalín - - - - NP NP NP
. Stoklasná Lhota - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Obora 5,06 9,91 12,20 15,59 16,05 16,83 16,83 10
2. Slapy C 4,75 9,51 12,77 16,45 17,12 18,19 18,19 8
3. Malšice 5,83 11,12 13,66 17,21 20,32 18,35 20,32 6
4. Slapy D 5,36 11,05 13,71 18,61 20,66 20,47 20,66 4
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017