Zpět na hlavní stránku

Zhoř u Tábora - 3.9.2016 13:00

Místo: Zhoř u Tábora

Datum a čas: 3.9.2016 13:00

Kategorie:

Okres: Tábor

Kontakt: Miloslav Janovský - 775 910 191

Web: http://www.sdhzhor.cz

Pozvánka: Pozvánka Zhoř u Tábora

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chářovice 3,74 7,85 12,25 15,85 16,69 16,75 16,75 20
2. Žďár 4,24 8,46 12,53 16,05 16,90 16,81 16,90 17
3. Kamenice nad Lipou 3,82 7,99 12,36 15,74 17,01 16,59 17,01 15
4. Zdislavice 4,34 8,21 12,27 15,60 17,03 16,36 17,03 13
5. Drahňovice 3,84 7,84 12,58 16,14 16,87 17,12 17,12 0
6. Bohdalín 4,01 8,50 12,50 16,10 17,35 16,88 17,35 11
7. Chýnov 3,93 8,51 12,90 16,28 17,46 16,64 17,46 10
8. Český Rudolec 4,08 8,68 13,17 16,71 17,52 17,26 17,52 9
9. Stoklasná Lhota 4,28 9,20 13,21 16,44 17,37 17,54 17,54 8
10. Řepeč 4,10 8,13 12,62 16,42 17,58 17,19 17,58 7
11. Daměnice 4,18 8,05 12,13 16,24 17,88 16,88 17,88 6
12. Jaronice-Srubec A 3,92 8,23 12,73 16,64 17,89 17,39 17,89 5
13. Zhoř u Tábora 4,57 8,59 13,39 16,86 18,03 17,73 18,03 4
14. Jaronice-Srubec B 4,03 8,91 13,50 17,20 18,29 17,81 18,29 3
15. Slapy 4,08 8,86 13,46 16,87 18,23 18,61 18,61 2
16. Slapy B 4,27 8,97 13,46 17,37 18,70 18,50 18,70 1
17. Drunče 4,23 9,92 14,01 17,31 18,74 18,46 18,74 0
18. Želeč 4,77 8,99 13,45 17,02 18,23 18,76 18,76 0
19. Strmilov 3,98 8,30 13,31 17,13 17,99 18,87 18,87 0
20. Ústrašice B 5,11 9,81 13,97 17,50 18,69 19,00 19,00 0
21. Žirovnice 4,28 10,43 14,67 17,96 19,09 18,45 19,09 0
21. Skrýchov u Malšic 4,15 8,98 13,77 17,79 19,01 19,09 19,09 0
23. Obora 4,76 11,29 14,87 18,76 19,50 19,39 19,50 0
24. Krátošice 4,55 9,15 14,12 18,14 19,87 19,19 19,87 0
25. Dobronice 4,07 8,41 13,70 17,55 18,83 20,49 20,49 0
26. Krotějov sport 3,67 8,51 12,83 16,61 18,84 20,63 20,63 0
27. Košice 5,54 10,56 15,39 18,77 21,47 19,16 21,47 0
28. Kozmice 4,37 9,29 17,33 21,89 23,16 22,84 23,16 0
29. Moraveč 5,33 11,99 16,64 - 22,47 25,82 25,82 0
30. Tučapy 4,48 8,98 13,53 17,23 32,42 31,72 32,42 0
. Želeč B D D D 0
. Božejovice NP NP NP 0
. Rybova Lhota NP NP NP 0
. Chotěmice NP NP NP 0
. Lom NP NP NP 0
. Zdešov NP NP NP 0
. Bezděčín NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,96 9,49 12,65 16,10 17,10 16,96 17,10 10
2. Kamenice nad Lipou 5,00 10,31 13,32 16,34 17,21 17,61 17,61 8
3. Zhoř u Tábora 5,24 10,20 13,26 16,52 17,96 18,17 18,17 6
4. Dvorce B 5,04 9,83 12,86 17,11 18,35 18,45 18,45 4
5. Chotěmice 5,13 10,08 12,75 16,32 18,57 17,07 18,57 3
6. Ústrašice 4,80 10,77 13,94 17,25 18,28 18,82 18,82 2
7. Slapy 5,43 10,51 13,93 17,26 18,22 19,13 19,13 1
8. Zdešov 4,96 10,90 14,12 17,59 18,04 19,40 19,40 0
9. Lom 5,38 10,62 14,29 18,67 19,54 20,00 20,00 0
10. Smrkov 4,92 10,93 14,43 17,75 18,90 20,26 20,26 0
11. Malšice 6,42 17,00 19,61 23,47 25,17 23,94 25,17 0
12. Chrbonín 5,35 11,47 13,70 17,17 26,53 24,83 26,53 0
13. Nová Včelnice 4,22 19,41 22,62 26,11 27,78 26,97 27,78 0
14. Želeč 12,48 17,78 20,91 24,62 25,23 27,89 27,89 0
15. Krátošice 5,10 10,58 29,28 32,65 34,09 33,93 34,09 0
16. Bezděčín 4,86 33,11 35,06 39,38 41,86 40,30 41,86 0
. Daměnice - - - - NP NP NP 0
. Zdislavice - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Kamenice nad Lipou 3,66 7,50 10,31 13,59 15,07 14,73 15,07
2. Chářovice 3,67 8,08 10,84 14,17 15,33 14,58 15,33
3. Žďár 4,27 8,97 11,30 14,75 15,62 15,04 15,62
4. Zdislavice 4,11 7,73 10,22 13,55 15,92 14,08 15,92
. Drahňovice - - - - NP NP NP
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017