Zpět na hlavní stránku

Zhoř u Tábora (35+) - 7.9.2019 11:00

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov Sport 3,59 8,05 11,96 15,34 16,25 16,04 16,25 20
2. Bohdalín 4,10 9,03 13,15 16,10 17,13 16,91 17,13 17
3. Skrýchov u Malšic 4,49 8,73 12,97 16,45 16,93 17,40 17,40 15
4. Drunče 4,07 8,96 13,03 16,62 17,28 17,43 17,43 13
5. Drahňovice 4,41 8,28 12,36 16,13 17,14 17,46 17,46 11
6. Špona Chářovice 4,06 9,20 13,29 16,28 17,55 17,20 17,55 10
7. Dobronice 4,18 8,58 13,72 16,72 17,42 17,67 17,67 9
8. Ústrašice B 4,50 8,69 13,01 16,57 18,21 17,26 18,21 0
9. Chotěmice 3,83 8,19 12,35 15,94 18,28 16,81 18,28 8
10. Makov 4,26 8,51 12,95 16,38 18,37 17,32 18,37 7
11. Kozmice 4,73 8,67 13,14 16,87 18,21 18,61 18,61 6
12. Zhoř u Tábora 4,70 9,34 14,17 17,90 18,34 18,72 18,72 5
13. Šipoun 4,06 7,97 12,82 16,20 16,17 18,77 18,77 4
14. Řepeč 4,24 9,58 13,63 17,43 19,18 18,19 19,18 3
15. Žirovnice 4,38 8,67 13,32 16,91 18,14 19,53 19,53 2
16. Nová Ves u Chýnova 4,42 9,18 14,07 17,48 18,57 20,41 20,41 1
17. Rybova Lhota 4,43 8,55 12,98 16,82 20,49 19,63 20,49 0
18. Kamenice nad Lipou 3,76 11,35 16,28 19,69 21,05 20,81 21,05 0
19. Srubec 3,93 8,51 13,01 16,76 21,16 17,87 21,16 0
20. Řepeč D 5,15 10,64 16,06 20,15 22,35 21,94 22,35 0
21. Košice 4,88 10,06 14,25 18,10 20,54 22,63 22,63 0
22. Choustník 4,25 11,29 15,64 18,77 30,05 26,89 30,05 0
. Jaronice - - - - NP NP NP 0
. Český Rudolec - - - - NP NP NP 0
. Zdislavice - - - - NP NP NP 0
. Žernovice - - - - NP NP NP 0
. Lom - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chotěmice 5,13 9,82 12,71 16,30 17,00 16,75 17,00 10
2. Bezděčín 4,78 9,71 12,67 15,84 17,40 17,32 17,40 8
3. Slapy 4,85 9,57 13,48 16,75 18,17 17,67 18,17 6
4. Nová Včelnice 4,28 10,06 13,44 16,95 18,95 18,62 18,95 4
5. Lom 4,97 10,89 14,77 18,04 19,05 19,00 19,05 3
6. Ratměřice 5,44 11,54 14,18 17,71 18,69 19,11 19,11 2
7. Zdešov 4,91 10,19 13,33 16,78 18,18 19,22 19,22 1
8. Chrbonín 4,72 10,56 14,51 17,26 19,75 18,68 19,75 0
9. Chválkov 5,50 11,63 14,94 18,40 20,78 19,58 20,78 0
10. Choustník 5,90 11,79 15,06 19,57 20,63 21,58 21,58 0
11. Chlum 4,61 9,72 13,31 23,00 23,49 23,74 23,74 0
12. Ústrašice 4,74 22,37 25,68 29,13 29,32 29,89 29,89 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Dvorce - - - - NP NP NP 0
. Dvorce B - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Špona Chářovice 4,27 8,11 10,79 13,53 14,10 14,81 14,81
2. Drahňovice 4,33 8,31 11,06 14,19 15,83 15,48 15,83
3. Dobronice 4,36 8,52 11,06 14,66 17,48 16,46 17,48
. Skrýchov u Malšic - - - - D D D

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Svaté Pole 4,70 8,93 12,24 15,31 17,29 17,06 17,29 10
2. Želeč 5,11 10,04 13,05 16,16 17,39 17,29 17,39 8
3. Dvorce 5,10 9,97 13,40 17,22 17,72 18,66 18,66 6
4. Lom 7,10 12,07 14,89 17,92 20,18 18,56 20,18 4
. Obora - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2019