Zpět na hlavní stránku

Kozmice - 31.8.2019 13:00

Místo: Kozmice

Datum a čas: 31.8.2019 13:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Tábor

Kontakt: Martin Křivánek - 607 053 523

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/528482547957812/

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Špona Chářovice 4,15 8,01 12,23 15,48 16,38 16,35 16,38 20
2. Šipoun 4,16 7,95 12,30 15,86 16,31 16,41 16,41 17
3. Skrýchov u Malšic 4,18 8,10 12,53 16,00 16,78 16,50 16,78 15
4. Chotěmice 3,87 8,40 12,64 16,16 16,53 16,80 16,80 13
5. Tomice 4,20 7,96 12,13 15,60 16,94 16,48 16,94 0
6. Kamenice nad Lipou 3,65 7,50 12,06 15,54 17,05 16,02 17,05 11
7. Jaronice 3,89 9,10 13,22 16,38 16,92 17,06 17,06 10
8. Markvarec 4,50 8,53 12,92 16,59 17,08 17,00 17,08 9
9. Bezdědovice 4,17 8,47 12,91 16,41 17,24 17,32 17,32 8
10. Bohdalín 3,90 9,11 13,00 16,10 16,69 17,36 17,36 7
11. Drunče 4,19 8,71 12,71 16,34 17,41 17,48 17,48 6
12. Žďár 4,23 8,94 13,11 16,43 17,88 16,81 17,88 5
13. Zdislavice 3,98 9,25 13,72 17,09 18,02 17,80 18,02 4
14. Daměnice 4,22 8,24 12,44 16,04 16,74 18,30 18,30 3
15. Nová Ves u Chýnova 4,52 8,63 13,16 17,30 18,41 18,25 18,41 2
16. Dobronice 4,21 8,22 12,23 16,13 18,99 16,91 18,99 1
17. Rybova Lhota 4,28 8,51 13,10 16,94 18,46 19,22 19,22 0
18. Zhoř u Tábora 4,33 8,58 13,71 17,31 18,90 19,28 19,28 0
19. Kozmice 4,47 9,05 13,24 16,85 17,65 19,47 19,47 0
20. Krátošice 4,82 9,10 14,15 17,87 19,61 18,87 19,61 0
21. Radost Sport 3,90 9,39 13,47 19,68 20,57 20,59 20,59 0
22. Choustník 4,35 8,61 13,48 17,60 20,80 19,12 20,80 0
23. Chabrovice 4,67 9,75 14,39 18,33 20,74 21,63 21,63 0
24. Maršov 6,03 13,13 18,01 23,29 24,07 25,10 25,10 0
25. Tučapy 4,70 9,26 13,82 17,53 18,59 27,85 27,85 0
. Krotějov Sport - - - - D D D 0
. Ústrašice B - - - - NP NP NP 0
. Český Rudolec - - - - NP NP NP 0
. Obděnice - - - - NP NP NP 0
. Žirovnice - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bezděčín 4,70 9,22 12,59 15,82 16,82 17,06 17,06 10
2. Dvorce 5,04 9,70 12,30 15,58 16,43 17,28 17,28 8
3. Ratměřice 4,84 9,72 13,14 16,52 17,30 17,29 17,30 0
4. Chotěmice 4,83 9,67 12,77 16,19 16,59 17,71 17,71 6
5. Zdešov 4,45 9,30 12,43 15,78 17,87 16,79 17,87 4
6. Strachomrazajcehle 4,60 10,22 13,18 16,63 17,93 17,19 17,93 3
7. Nová Včelnice 4,16 9,22 12,42 15,91 17,70 18,52 18,52 2
8. Zhoř u Tábora 4,83 10,35 13,85 17,69 18,33 18,55 18,55 1
9. Chrbonín 4,49 9,69 13,50 16,59 17,72 18,70 18,70 0
10. Slapy 4,69 9,43 12,31 16,05 17,64 19,52 19,52 0
11. Smrkov 5,85 10,55 13,12 19,13 20,59 20,83 20,83 0
12. Kozmice 5,57 12,20 16,83 19,84 21,59 21,07 21,59 0
13. Ústrašice 4,52 9,69 13,36 16,60 17,42 22,24 22,24 0
14. Šebířov 5,30 12,03 16,32 20,63 21,74 24,00 24,00 0
15. Chválkov 5,22 10,31 14,26 17,39 18,82 25,14 25,14 0
16. Kamenice nad Lipou 4,90 10,09 12,87 16,43 17,06 26,34 26,34 0
17. Choustník 4,68 21,22 23,58 27,50 29,11 29,56 29,56 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Kamenice nad Lipou 3,61 7,28 10,17 13,44 14,46 13,63 14,46
2. Špona Chářovice 4,37 8,50 11,52 14,22 15,00 14,82 15,00
3. Skrýchov u Malšic 4,61 8,73 11,71 14,77 15,16 15,44 15,44
4. Chotěmice 3,71 7,68 10,27 13,51 14,24 16,52 16,52
. Šipoun - - - - NP NP NP
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2019