Zpět na hlavní stránku

Ústrašice (hřiště Želeč) - 4.8.2019 11:00

Místo: Ústrašice (hřiště Želeč)

Datum a čas: 4.8.2019 11:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Tábor

Kontakt: Radek Bubník - 734 249 989

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/419119548816887/

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov Sport 3,67 7,64 12,08 15,23 15,97 16,46 16,46 20
2. Šipoun 4,03 7,89 12,00 15,43 16,51 16,45 16,51 17
3. Žďár 4,41 8,76 12,71 15,97 16,76 16,77 16,77 15
4. Chotěmice 4,11 8,60 12,58 15,96 17,01 16,31 17,01 13
5. Český Rudolec 3,78 7,89 12,39 15,69 16,63 17,06 17,06 11
6. Dobronice 4,20 8,17 12,53 16,08 17,12 16,90 17,12 10
7. Špona Chářovice 3,99 7,87 11,98 15,56 17,20 16,66 17,20 9
8. Skrýchov u Malšic 4,31 8,29 12,68 16,14 17,40 16,78 17,40 8
9. Zdislavice 4,29 8,08 12,94 16,22 17,32 17,48 17,48 7
10. Kamenice nad Lipou 3,75 7,96 12,27 15,87 17,54 16,73 17,54 6
11. Daměnice 4,30 8,79 13,66 17,20 17,64 17,55 17,64 5
12. Žirovnice 4,65 8,65 13,15 16,91 18,13 17,98 18,13 4
13. Bohdalín 3,87 8,20 12,35 15,47 18,26 17,59 18,26 3
14. Slavošovice 3,60 7,96 12,59 16,23 18,27 17,85 18,27 2
15. Jaronice 3,99 8,35 12,43 15,73 18,34 16,76 18,34 1
16. Zhoř u Tábora 4,45 8,62 13,44 17,06 18,14 18,49 18,49 0
17. Lom 4,91 9,90 14,15 17,98 18,14 18,49 18,49 0
18. Kozmice 4,28 8,25 12,82 16,85 18,16 18,74 18,74 0
19. Ústrašice B 4,30 8,64 13,62 17,09 17,89 19,20 19,20 0
20. Hosín 4,74 10,29 14,85 18,60 19,82 20,23 20,23 0
21. Nová Ves u Chýnova 4,67 8,70 12,98 17,96 18,63 20,27 20,27 0
22. Želeč 5,05 9,66 14,19 17,78 18,87 21,94 21,94 0
23. Řepeč D 5,21 9,85 16,08 19,69 21,30 23,03 23,03 0
24. Chabrovice 4,78 9,92 14,34 18,24 28,14 27,20 28,14 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0
. Drunče - - - - NP NP NP 0
. Stoklasná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Řepeč - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bezděčín 4,79 9,66 12,42 16,20 17,51 17,47 17,51 10
2. Chrbonín 4,53 9,52 13,22 16,42 17,73 17,26 17,73 8
3. Kamenice nad Lipou 5,28 10,49 13,43 16,66 18,20 17,48 18,20 6
4. Slapy 4,96 9,49 12,60 16,35 17,92 18,35 18,35 4
5. Zdešov 4,88 10,00 13,11 16,75 18,37 18,27 18,37 3
6. Dvorce 4,76 9,26 12,59 15,88 18,61 17,41 18,61 2
7. Ústrašice 4,65 10,20 13,69 16,94 17,82 19,14 19,14 1
8. Choustník 4,75 10,74 14,04 17,91 19,40 18,67 19,40 0
9. Zhoř u Tábora 5,72 10,64 13,40 17,15 20,17 18,33 20,17 0
10. Dvorce B 5,50 11,87 15,66 19,20 19,67 20,23 20,23 0
11. Lom 4,80 9,64 13,13 16,70 17,51 20,98 20,98 0
12. Chotěmice 4,94 9,78 13,00 15,97 21,06 17,27 21,06 0
13. Nová Včelnice 9,90 14,45 17,42 20,92 21,98 21,95 21,98 0
14. Kozmice 5,21 34,65 35,45 38,75 40,01 39,98 40,01 0
. Kamenná Lhota - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Žďár 4,15 8,45 11,04 13,95 15,08 15,11 15,11
2. Skrýchov u Malšic 4,28 7,90 10,85 14,18 15,34 14,70 15,34
3. Zdislavice 4,36 7,70 10,82 13,94 14,92 15,58 15,58
4. Český Rudolec 5,18 8,76 11,96 15,11 16,24 16,13 16,24
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2019