Zpět na hlavní stránku

Řepeč (35+) - 3.8.2019 13:00

Místo: Řepeč (35+)

Datum a čas: 3.8.2019 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Ondřej Mrzena - 601 242 102, 721 762 792

Web: http://www.repec.cz/hasici

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov Sport 3,72 7,59 12,08 15,59 16,21 15,88 16,21 20
2. Šipoun 4,23 8,16 12,45 15,74 15,98 17,07 17,07 17
2. Chotěmice 4,26 8,26 12,52 15,88 17,07 16,74 17,07 17
4. Bezdědovice 4,35 8,28 13,05 16,38 17,37 17,33 17,37 13
5. Špona Chářovice 4,04 7,65 12,09 15,46 17,01 17,52 17,52 11
6. Daměnice 4,07 7,85 12,24 15,74 17,50 17,79 17,79 10
7. Bohdalín 4,05 8,42 12,56 15,76 17,87 16,72 17,87 9
8. Stoklasná Lhota 4,25 8,25 13,28 16,50 18,23 17,16 18,23 8
9. Zdislavice 4,16 7,82 13,28 16,15 18,27 17,44 18,27 7
10. Drunče 3,99 8,55 12,54 16,03 18,54 17,94 18,54 6
11. Řepeč 4,52 8,54 13,33 16,99 18,09 18,62 18,62 5
12. Žďár 6,12 10,15 14,22 17,58 18,48 18,85 18,85 4
13. Strmilov 5,31 9,87 13,80 18,01 18,87 19,16 19,16 3
14. Rybova Lhota 5,19 9,26 15,61 18,89 19,94 19,99 19,99 2
15. Libkova Voda 3,79 8,10 12,34 15,80 17,35 20,05 20,05 1
16. Skrýchov u Malšic 4,21 9,20 13,22 17,25 18,46 20,55 20,55 0
17. Kozmice 4,45 8,59 13,72 17,86 18,58 20,56 20,56 0
18. Řepeč D 5,32 11,21 16,19 19,65 24,01 24,33 24,33 0
19. Oltyně 5,23 10,57 15,55 19,83 29,00 30,04 30,04 0
20. Chabrovice 4,69 9,40 14,36 17,97 39,13 39,61 39,61 0
. Ústrašice B - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Český Rudolec - - - - NP NP NP 0
. Dobronice - - - - NP NP NP 0
. Tomice - - - - NP NP NP 0
. Jaronice - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,71 9,48 12,55 15,48 16,46 17,94 17,94 10
2. Slapy 5,18 9,91 13,23 16,54 17,72 18,97 18,97 8
3. Ratměřice 5,43 11,75 13,98 17,05 19,03 18,26 19,03 6
4. Lom 4,74 9,89 13,63 17,34 19,22 18,48 19,22 4
5. Bezděčín 4,78 9,16 13,22 16,99 17,77 19,71 19,71 3
6. Zhoř u Tábora 4,99 10,35 13,71 17,06 20,06 19,01 20,06 2
7. Dvorce B 5,20 10,83 15,40 19,04 20,26 19,64 20,26 1
8. Chotěmice 4,84 9,61 12,38 15,77 16,85 20,89 20,89 0
9. Ústrašice 4,58 9,66 13,44 16,83 18,01 22,82 22,82 0
10. Malšice 6,61 14,59 17,59 21,30 23,10 22,46 23,10 0
11. Oltyně 5,88 11,78 15,59 20,11 34,07 36,41 36,41 0
. Chrbonín - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Špona Chářovice 3,87 7,86 10,41 13,20 14,39 14,60 14,60
2. Zdislavice 3,96 7,68 10,50 13,60 14,88 14,85 14,88
3. Šipoun 3,91 7,69 10,32 13,65 14,91 14,93 14,93
4. Daměnice 4,05 8,01 10,87 14,16 14,76 15,25 15,25
5. Chotěmice 4,11 7,89 10,50 13,40 15,97 14,54 15,97

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Svaté Pole 4,17 8,94 12,12 15,12 16,28 15,73 16,28 10
2. Lom 5,12 9,96 12,73 15,81 17,28 18,62 18,62 8
3. Daměnice 5,55 9,47 13,26 17,64 18,76 18,55 18,76 6
4. Obora 5,03 9,52 12,81 16,87 17,86 18,82 18,82 4
5. Želeč 5,18 11,51 14,26 17,94 19,44 18,38 19,44 3
. Slapy - - - - NP NP NP 0
. Maršov - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2019