Zpět na hlavní stránku

Chýnov - 14.7.2019 11:00

Místo: Chýnov

Datum a čas: 14.7.2019 11:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Tábor

Kontakt: Ondřej Vachta 775543321, Otto Strakatý 723166099

Web: http://sdhchynov.cz

Pozvánka: Pozvánka Chýnov

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov sport 3,79 7,50 12,24 15,50 16,47 16,37 16,47 20
2. Chotěmice 3,94 8,11 12,83 15,90 16,55 16,73 16,73 17
3. Bohdalín 3,91 8,49 12,31 15,64 16,86 16,68 16,86 15
4. Stoklasná Lhota 4,33 8,71 13,16 16,44 16,96 16,87 16,96 13
5. Český Rudolec 3,94 7,72 12,25 15,75 16,84 17,13 17,13 11
6. Špona Chářovice 4,18 7,93 12,78 16,26 17,18 16,83 17,18 10
7. Šipoun 4,54 8,85 13,24 16,53 16,96 17,25 17,25 9
8. Jaronice 4,33 8,93 13,04 16,35 17,15 17,29 17,29 8
9. Skrýchov u Malšic 4,01 8,06 12,51 15,94 17,57 17,39 17,57 7
10. Dobronice 4,16 8,43 12,41 15,91 17,27 17,65 17,65 6
11. Daměnice 4,14 8,73 13,07 16,39 17,08 17,75 17,75 5
12. Kamenice nad Lipou 3,99 7,88 12,30 15,80 17,08 17,75 17,75 4
13. Zdislavice 4,14 8,13 13,11 16,19 18,07 17,18 18,07 3
14. Žďár 4,64 8,89 12,92 16,18 17,29 18,08 18,08 2
15. Ústrašice B 4,58 9,31 13,47 17,00 17,49 18,41 18,41 1
16. Žirovnice 4,53 9,40 13,70 17,41 18,63 18,31 18,63 0
17. Nová Ves u Chýnova 4,40 8,43 12,92 17,15 18,81 17,93 18,81 0
18. Řepeč 4,16 8,39 13,00 16,81 17,69 18,87 18,87 0
19. Obora 5,24 9,97 14,78 18,48 18,78 19,03 19,03 0
20. Krátošice 4,84 9,65 14,70 18,16 19,75 19,11 19,75 0
21. Rybova Lhota 4,14 8,59 13,01 16,86 20,29 18,01 20,29 0
22. Chabrovice 4,63 9,93 14,45 18,04 19,06 20,95 20,95 0
23. Choustník 4,75 9,73 14,95 19,84 20,37 21,07 21,07 0
24. Markvarec 4,00 11,06 17,13 20,84 21,42 22,94 22,94 0
. Drunče - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Kozmice - - - - NP NP NP 0
. Strmilov - - - - NP NP NP 0
. Řepeč D - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Nová Včelnice 4,30 9,86 13,23 16,70 17,41 18,20 18,20 10
2. Chotěmice 5,07 9,74 13,07 16,11 17,64 18,22 18,22 8
3. Slapy 5,63 10,41 13,92 17,15 18,53 18,21 18,53 6
4. Ústrašice 4,54 9,44 12,76 16,67 18,63 17,70 18,63 4
5. Dvorce 4,59 9,16 12,16 15,74 16,56 18,71 18,71 3
6. Bezděčín 4,73 9,37 12,53 16,21 17,17 18,84 18,84 2
7. Chválkov 4,77 10,62 13,63 17,50 18,85 18,84 18,85 1
8. Zdešov 4,85 9,88 13,35 16,72 19,22 17,36 19,22 0
9. Choustník 4,60 15,43 17,87 21,69 22,63 23,97 23,97 0
10. Kozmice 5,93 12,07 15,76 21,16 22,32 24,25 24,25 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Kamenice nad Lipou - - - - NP NP NP 0
. Chrbonín - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Chotěmice 3,75 7,54 10,09 13,10 14,27 14,44 14,44
2. Český Rudolec 3,84 7,88 10,64 13,83 14,41 14,88 14,88
3. Bohdalín 3,84 7,74 10,36 13,34 14,73 14,95 14,95
4. Stoklasná Lhota 3,95 7,91 10,57 13,45 14,32 15,51 15,51
5. Šipoun 4,18 9,30 11,60 14,57 15,60 17,83 17,83
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017