Zpět na hlavní stránku

Chrbonín (35+) - 29.6.2019 13:00

Místo: Chrbonín (35+)

Datum a čas: 29.6.2019 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Klára Pacltová - 721 650 632

Web: Žádné stránky.

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/2461819534054437/

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Špona Chářovice 4,14 8,17 11,99 15,56 16,43 16,29 16,43 20
2. Žernovice 4,10 8,01 12,13 15,72 16,26 16,46 16,46 17
3. Šipoun 3,83 7,85 11,90 15,28 16,49 16,39 16,49 15
4. Český Rudolec 3,77 7,55 12,11 15,65 16,22 16,63 16,63 13
5. Kamenice nad Lipou 3,92 7,89 12,26 15,46 16,98 16,64 16,98 11
6. Skrýchov u Malšic 4,01 7,86 12,38 15,70 16,77 17,05 17,05 10
7. Chotěmice 3,96 7,96 12,22 15,28 17,18 17,05 17,18 9
8. Bohdalín 3,87 9,23 13,03 16,73 17,20 16,59 17,20 8
9. Řepeč 4,31 8,36 12,91 16,50 17,41 17,27 17,41 7
10. Slavošovice 3,72 8,99 13,13 16,73 17,31 17,44 17,44 6
11. Daměnice 4,50 9,15 13,02 16,36 17,14 17,51 17,51 5
12. Žďár 4,12 8,56 12,54 15,78 17,53 16,36 17,53 4
13. Drunče 4,06 8,30 12,26 15,91 17,21 17,70 17,70 3
14. Srubec 4,06 8,76 12,67 16,12 17,17 17,96 17,96 2
15. Markvarec 4,01 8,34 12,61 16,17 18,03 17,15 18,03 1
16. Žirovnice 4,32 9,40 13,31 17,15 17,63 18,09 18,09 0
17. Rybova Lhota 4,31 9,17 13,46 17,10 18,52 17,41 18,52 0
18. Obora 5,11 9,77 14,14 17,55 18,03 18,68 18,68 0
19. Dobronice 6,48 10,28 14,23 17,57 18,23 19,05 19,05 0
20. Kozmice 4,31 8,79 13,12 17,12 17,81 19,28 19,28 0
21. Ústrašice B 4,40 8,74 13,09 16,72 19,53 18,26 19,53 0
22. Nová Ves u Chýnova 4,15 9,10 15,05 17,84 19,55 18,86 19,55 0
23. Tučapy 5,29 10,30 15,24 18,79 19,63 20,34 20,34 0
24. Zhoř u Tábora 4,36 11,04 14,88 18,54 21,71 19,18 21,71 0
25. Choustník 4,42 9,75 14,65 18,03 18,60 22,75 22,75 0
26. Chabrovice 4,82 10,05 16,03 21,48 23,33 22,79 23,33 0
27. Zdislavice 4,15 21,11 25,38 28,79 29,05 29,57 29,57 0
28. Obrataň 5,93 11,02 16,03 19,84 53,23 21,44 53,23 0
. Krotějov Sport - - - - D D D 0
. Košice - - - - NP NP NP 0
. Jaronice - - - - NP NP NP 0
. Stoklasná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Lom - - - - NP NP NP 0
. Božejovice - - - - NP NP NP 0
. Budislav - - - - NP NP NP 0
. Kamenná Lhota - - - - NP NP NP 0
. Strmilov - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bezděčín 4,87 9,73 12,54 16,20 16,92 16,91 16,92 10
2. Dvorce 4,90 9,94 12,67 16,04 18,12 17,45 18,12 8
3. Ústrašice 4,52 9,73 12,82 16,19 17,60 18,17 18,17 6
4. Nová Včelnice 4,31 9,43 13,13 16,79 18,26 17,75 18,26 4
5. Chotěmice 4,90 10,16 13,08 15,85 19,30 17,56 19,30 3
6. Šebířov 5,61 11,44 14,50 17,84 19,10 19,75 19,75 2
7. Chrbonín 4,60 9,94 13,18 16,77 17,30 19,79 19,79 1
8. Slapy 6,61 12,21 15,44 19,39 20,53 20,30 20,53 0
9. Zdešov 5,20 12,27 15,36 18,91 19,68 20,74 20,74 0
10. Lom 4,95 10,03 13,48 16,82 18,50 21,79 21,79 0
11. Chválkov 5,43 11,62 14,28 17,91 19,10 27,28 27,28 0
12. Dvorce B 5,47 25,79 29,17 32,37 33,16 32,74 33,16 0
13. Kamenná Lhota 5,09 12,20 4034 42,86 44,57 45,98 45,98 0
. Kozmice - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Svaté Pole 4,14 9,08 11,98 15,07 16,72 15,63 16,72 10
2. Chrbonín 5,08 9,83 12,74 15,97 17,28 16,98 17,28 8
3. Želeč 5,26 10,29 13,13 16,71 17,34 17,33 17,34 6
4. Dvorce 4,94 9,58 12,35 15,78 17,37 16,78 17,37 4
5. Obora 5,35 10,53 13,65 16,81 17,46 17,71 17,71 3
6. Lom 6,34 11,13 13,84 16,96 18,28 18,50 18,50 2
7. Slapy 7,36 12,89 15,27 19,10 19,98 20,00 20,00 1
8. Tučapy 5,09 16,75 19,45 22,78 23,94 23,71 23,94 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2019