Zpět na hlavní stránku

Žďár (35+) - 18.5.2019 13:00

Místo: Žďár (35+)

Datum a čas: 18.5.2019 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Jindřichův Hradec

Kontakt: Jaroslav Šindelář - 721 630 074

Web: http://sdhzdar.sweb.cz

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov Sport 3,72 8,03 12,23 15,47 16,08 16,43 16,43 20
2. Nevcehle 3,90 7,86 12,13 15,63 16,66 16,73 16,73 17
3. Špona Chářovice 4,19 8,21 12,10 15,65 16,75 16,48 16,75 15
4. Chotěmice 3,97 7,82 12,28 15,57 16,92 16,76 16,92 13
5. Kamenice nad Lipou 3,85 8,00 12,48 15,83 17,07 16,87 17,07 11
6. Český Rudolec 3,88 8,03 12,43 16,03 17,19 16,89 17,19 10
7. Stoklasná Lhota 4,15 8,28 12,80 16,44 17,18 17,20 17,20 9
8. Žernovice 4,45 7,94 12,50 16,10 17,28 16,81 17,28 8
9. Skrýchov u Malšic 4,18 8,03 12,45 - 17,60 17,37 17,60 7
10. Jaronice 4,09 8,53 12,84 16,52 17,70 17,58 17,70 6
11. Bohdalín 3,89 7,78 12,26 15,69 17,87 16,30 17,87 5
12. Drahňovice 4,49 8,22 12,47 16,49 17,40 17,92 17,92 4
13. Šipoun 4,25 7,75 12,23 15,90 17,99 17,48 17,99 3
14. Žirovnice 4,31 8,39 13,04 16,59 17,38 18,02 18,02 2
15. Kolence 4,59 9,02 14,23 17,57 18,30 18,64 18,64 1
16. Načeradec 4,48 8,90 13,20 16,61 18,77 17,64 18,77 0
17. Makov 4,03 8,06 13,36 17,21 17,81 18,87 18,87 0
18. Choustník 4,54 9,38 13,83 17,96 19,24 19,58 19,58 0
19. Nová Ves u Chýnova 5,01 9,60 13,84 18,27 19,70 19,40 19,70 0
20. Zdislavice 8,06 12,08 15,51 20,16 20,60 20,74 20,74 0
21. Markvarec 4,13 8,49 13,18 16,67 19,18 20,97 20,97 0
22. Drunče 7,18 10,89 14,99 18,92 20,09 21,52 21,52 0
. Žďár - - - - NP NP NP 0
. Dobronice - - - - NP NP NP 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Kozmice - - - - NP NP NP 0
. Libkova Voda - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Srubec - - - - NP NP NP 0
. Strmilov - - - - NP Np Np 0
. Chářovice B - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bezděčín 4,88 9,07 12,59 16,24 17,41 17,23 17,41 10
2. Slapy 5,02 9,96 12,77 16,09 18,08 17,28 18,08 8
3. Chotěmice 4,87 9,49 12,72 15,85 18,15 17,82 18,15 6
4. Ústrašice 4,65 9,74 13,41 16,75 18,34 17,75 18,34 4
5. Chválkov 5,10 10,44 13,57 17,75 18,96 19,42 19,42 3
6. Chrbonín 4,83 9,55 12,96 16,58 18,36 19,54 19,54 2
7. Kamenice nad Lipou 5,09 10,92 13,90 17,20 19,83 17,97 19,83 1
8. Nová Včelnice 4,78 10,73 14,21 17,49 20,30 18,43 20,30 0
9. Zdešov 5,61 10,80 14,10 18,19 18,78 20,64 20,64 0
10. Šebířov 5,82 11,84 15,68 19,59 21,02 20,89 21,02 0
11. Zhoř u Tábora 5,17 10,08 13,61 16,78 19,93 26,86 26,86 0
12. Choustník 5,03 11,31 14,62 18,17 20,21 32,72 32,72 0
. Makov - - - - NP NP NP 0
. Dvorce - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Nevcehle 3,95 7,60 10,35 13,58 14,26 14,26 14,26
2. Chotěmice 3,84 7,26 10,20 13,36 13,87 14,64 14,64
3. Špona Chářovice 4,09 7,98 10,78 14,04 15,00 14,88 15,00
4. Krotějov Sport 3,62 7,55 10,20 13,35 14,78 15,13 15,13
5. Skrýchov u Malšic 4,39 8,18 11,33 14,41 16,11 15,01 16,11
. Český Rudolec - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Svaté Pole 4,60 9,49 12,64 15,93 16,67 17,16 17,16 10
2. Tučapy 5,43 9,24 12,33 15,75 18,27 16,52 18,27 8
3. Lom 5,28 9,96 14,40 17,52 18,01 18,51 18,51 6
4. Dvorce 5,36 10,89 13,72 17,28 18,68 18,05 18,68 4
5. Slapy 4,92 9,74 13,26 18,22 19,23 19,32 19,32 3
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2019