Zpět na hlavní stránku

Slapy - 26.6.2016 11:00

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Stoklasná Lhota 4,32 8,90 12,85 16,45 17,09 17,25 17,25 20
2. Daměnice 4,40 7,94 12,22 16,17 17,26 17,68 17,68 17
3. Milenovice 3,75 8,84 12,96 16,61 17,73 17,27 17,73 15
4. Český Rudolec 4,00 8,86 13,35 17,10 18,17 17,92 18,17 13
5. Kamenice nad Lipou 3,86 8,35 12,66 16,47 18,31 17,72 18,31 11
6. Chotěmice 3,98 8,35 12,66 16,47 18,44 18,11 18,44 10
7. Chářovice 4,92 8,95 13,21 16,92 17,54 18,48 18,48 9
8. Zhoř u Tábora 4,63 8,86 13,91 17,55 18,54 18,57 18,57 8
9. Strmilov 4,16 8,49 13,73 17,53 18,71 18,72 18,72 7
10. Holašovice 4,86 8,89 13,69 17,62 19,00 18,82 19,00 6
11. Jaronice-Srubec A 4,49 8,93 13,40 17,08 19,27 18,02 19,27 5
12. Žďár 6,86 11,13 15,35 18,73 19,27 19,34 19,34 4
13. Dobronice 5,02 9,40 14,17 18,35 18,76 19,49 19,49 0
14. Zliv A 3,82 8,96 13,81 18,62 19,78 19,48 19,78 3
15. Želeč 4,93 10,48 15,25 18,51 19,83 19,55 19,83 2
16. Obora 7,09 11,21 15,35 18,82 19,67 19,86 19,86 1
17. Zdešov 5,23 9,69 13,88 18,20 18,92 19,94 19,94 0
18. Řepeč 6,60 10,87 14,83 19,09 19,83 19,94 19,94 0
19. Jaronice-Srubec B 3,82 11,26 15,10 19,19 20,05 19,68 20,05 0
20. Božejovice 4,55 9,96 14,08 18,31 20,27 19,66 20,27 0
21. Chýnov 4,15 8,93 13,30 17,09 20,40 17,89 20,40 0
22. Lom 5,15 9,30 14,26 18,55 20,64 19,92 20,64 0
23. Chlum B 4,23 9,74 14,37 19,09 20,80 20,03 20,80 0
24. Slapy B 3,92 8,87 13,71 18,86 20,58 20,92 20,92 0
25. Skrýchov u Malšic 4,61 9,15 14,62 19,45 20,78 21,01 21,01 0
26. Drahňovice 3,90 8,18 13,13 17,85 21,17 18,98 21,17 0
27. Ústrašice B 4,12 11,42 15,49 19,45 21,19 20,38 21,19 0
28. Rybova Lhota 7,47 12,03 16,41 20,58 22,07 21,22 22,07 0
29. Tučapy 9,78 14,83 19,05 22,56 24,41 23,61 24,41 0
. Chabrovice - - - - NP NP NP 0
. Slapy - - - - NP NP NP 0
. Krč - - - - NP NP NP 0
. Bezděčín - - - - NP NP NP 0
. Žďár B - - - - NP NP NP 0
. Drunče - - - - NP NP NP 0
. Košice 4,47 9,25 13,82 18,38 19,00 19,87 19,87 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,78 9,72 12,24 15,91 17,08 16,83 17,08 10
2. Ústrašice 4,82 9,86 12,92 16,90 18,00 18,28 18,28 8
3. Chotěmice 5,26 10,62 13,10 17,02 17,68 18,42 18,42 6
4. Nová Včelnice 4,44 8,80 12,54 17,00 18,92 17,72 18,92 4
5. Slapy 5,43 10,84 - 17,93 19,11 19,09 19,11 3
6. Kamenice nad Lipou B 5,40 11,21 13,99 17,23 19,36 18,70 19,36 2
7. Kamenice nad Lipou 5,16 11,31 14,33 17,52 18,52 19,68 19,68 1
8. Dvorce B 5,45 12,07 14,83 18,63 20,44 20,89 20,89 0
9. Češňovice-Jaronice 5,14 10,37 14,11 17,51 18,77 21,02 21,02 0
10. Zdešov 4,87 10,44 14,11 18,90 19,72 21,25 21,25 0
11. Chrbonín 7,09 12,69 15,60 19,13 20,65 21,52 21,52 0
12. Daměnice 4,53 9,32 12,64 16,00 24,15 25,38 25,38 0
13. Bezděčín 5,14 23,25 25,93 29,83 31,20 30,81 31,20 0
. Zhoř u Tábora - - - - D D D 0
. Lom - - - - D D D 0
. Srubec - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Kamenice nad Lipou 3,64 8,03 10,77 14,31 14,80 15,10 15,10
2. Český Rudolec 3,94 7,97 10,92 14,47 15,66 15,27 15,66
3. Stoklasná Lhota 4,30 9,01 11,41 14,75 15,81 15,67 15,81
4. Milenovice 3,87 9,12 11,59 15,14 16,06 15,64 16,06
. Daměnice - - - - D D D

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Chrbonín 6,70 13,08 15,99 18,66 20,86 20,57 20,86 10
2. Slapy 6,39 10,76 17,76 21,59 22,59 23,14 23,14 8
3. Obora 5,31 10,08 12,92 17,24 44,54 46,88 46,88 6
. Lom - - - - D D D 0
. Maršov - - - - D D D 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017