Zpět na hlavní stránku

Řepeč - 4.8.2018 13:00

Místo: Řepeč

Datum a čas: 4.8.2018 13:00

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Okres: Tábor

Kontakt: Ondřej Mrzena - 601 242 102, 721 762 792

Web: http://www.repec.cz/hasici

Pozvánka: Pozvánka Řepeč

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Bohdalín 3,91 7,98 12,39 15,68 16,99 16,58 16,99 20
2. Český Rudolec 3,81 7,49 12,40 16,44 17,21 16,92 17,21 17
2. Kamenice nad Lipou 4,12 7,90 12,54 16,18 17,16 17,21 17,21 17
4. Žirovnice 4,25 8,43 12,82 16,54 17,03 17,23 17,23 13
5. Krotějov sport 3,66 7,55 12,16 15,62 17,33 16,65 17,33 11
6. Tomice 4,52 8,62 13,02 16,30 17,37 17,08 17,37 10.1
7. Chotěmice 4,00 7,75 12,25 15,61 16,64 17,52 17,52 9
8. Skrýchov u Malšic 4,19 8,27 12,77 16,44 17,51 17,62 17,62 8
9. Slapy 4,41 8,41 13,03 16,64 17,66 17,40 17,66 7
10. Žďár 4,24 8,56 13,13 16,52 17,90 17,24 17,90 6
11. Drahňovice 5,44 9,26 13,51 16,83 18,16 17,99 18,16 5
12. Božejovice 4,71 8,86 13,47 16,99 18,22 18,13 18,22 4
13. Drunče 4,19 8,26 12,84 16,38 17,45 18,29 18,29 3
14. Ústrašice B 4,50 9,72 14,25 17,54 18,41 18,60 18,60 2
15. Stoklasná Lhota 4,27 8,48 14,12 17,34 18,58 18,63 18,63 1
16. Řepeč 4,32 8,50 12,82 17,29 18,69 18,32 18,69 0
17. Chýnov 4,12 8,44 13,12 16,72 18,93 18,82 18,93 0
18. Strmilov 4,99 8,82 13,75 17,37 18,71 19,01 19,01 0
19. Jaronice 4,10 8,28 12,78 16,24 17,29 19,06 19,06 0
20. Daměnice 6,57 10,89 15,25 18,97 18,96 19,73 19,73 0
21. Svaté Pole 4,85 8,85 14,06 17,81 19,19 19,90 19,90 0
22. Tučapy 6,84 11,02 15,48 19,58 20,10 20,80 20,80 0
23. Zhoř u Tábora 4,42 9,20 16,49 20,09 20,48 20,84 20,84 0
24. Zdislavice 4,38 8,33 13,11 16,43 17,66 22,18 22,18 0
25. Rybova Lhota 4,52 8,63 16,77 20,20 22,52 21,38 22,52 0
26. Oltyně 6,45 21,48 39,33 44,12 45,37 45,23 45,37 0
. Lom - - - - D D D 0
. Dolní Němčice - - - - NP NP NP 0
. Dobronice - - - - NP NP NP 0
. Choustník - - - - NP NP NP 0
. Krátošice - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 5,12 9,08 12,51 15,90 16,78 17,03 17,03 10
2. Kamenice nad Lipou 5,18 9,70 12,70 16,40 17,03 17,29 17,29 8
3. Chotěmice 5,19 9,49 12,48 15,66 17,32 16,36 17,32 6
4. Bezděčín 4,91 9,09 12,66 15,91 16,72 17,36 17,36 4
5. Chrbonín 4,89 9,25 12,99 16,56 18,21 17,47 18,21 3
6. Zhoř u Tábora 5,19 10,55 13,46 16,98 18,57 19,46 19,46 2
7. Dvorce B 5,09 9,79 14,32 18,10 19,29 19,80 19,80 1
8. Lom 9,67 13,78 16,74 19,46 20,15 20,05 20,15 0
9. Nová Včelnice 4,38 9,44 18,35 23,58 24,28 24,29 24,29 0
10. Drhovice 6,40 11,07 14,93 26,06 28,98 28,16 28,98 0
11. Slapy 5,22 9,72 24,79 29,36 30,87 30,29 30,87 0
12. Malšice 5,59 10,57 14,52 18,61 40,22 43,47 43,47 0
13. Smrkov 5,11 9,84 34,25 45,05 50,10 52,70 52,70 0
. Ústrašice - - - - D D D 0
. Oltyně - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Žirovnice 4,19 8,30 11,07 14,30 14,66 15,06 15,06
2. Krotějov sport 4,47 8,20 11,18 13,95 15,10 15,30 15,30
3. Kamenice nad Lipou 4,03 7,78 11,35 14,57 14,97 15,49 15,49
4. Český Rudolec 7,53 11,49 14,86 18,19 19,04 18,87 19,04
. Bohdalín - - - - NP NP NP

Výsledky veteráni:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,76 8,87 12,24 15,79 16,10 16,22 16,22 10
2. Tučapy 5,14 9,50 12,13 15,31 17,00 16,49 17,00 8
3. Svaté Pole 4,53 8,82 12,00 15,30 17,19 16,41 17,19 6
4. Želeč 4,92 9,64 12,97 16,24 17,61 17,71 17,71 4
5. Slapy D 5,36 9,94 13,77 16,86 18,55 18,29 18,55 3
6. Lom 5,25 9,65 12,85 15,83 17,48 18,87 18,87 2
. Slapy C - - - - D D D 0
. Oltyně - - - - NP NP NP 0
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017