Zpět na hlavní stránku

Žďár - 19.5.2018 13:00

Místo: Žďár

Datum a čas: 19.5.2018 13:00

Kategorie: muži, ženy

Okres: Jindřichův Hradec

Kontakt: Jaroslav Šindelář - 721 630 074

Web: http://sdhzdar.sweb.cz

Pozvánka: Pozvánka nebyla vložena.

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Krotějov sport 3,59 7,84 12,34 15,66 16,66 16,31 16,66 20
2. Oponešice 4,25 8,50 12,39 15,83 16,38 16,91 16,91 17
3. Chotěmice 5,28 9,25 12,89 16,36 16,89 17,39 17,39 15
3. Zdislavice 4,54 9,11 13,21 16,89 17,39 17,31 17,39 15
5. Drahňovice 4,71 9,07 13,32 16,96 17,37 17,49 17,49 11
6. Bohdalín 4,16 8,16 12,68 16,04 17,08 17,70 17,70 10
7. Žďár 4,61 8,99 13,20 16,74 17,76 17,23 17,76 9
8. Kamenice nad Lipou 4,06 8,16 12,73 16,44 17,78 17,66 17,78 8
9. Stoklasná Lhota 4,29 8,37 12,72 16,37 18,28 18,43 18,43 7
10. Načeradec 4,49 9,45 14,58 18,02 18,55 18,27 18,55 6
11. Strmilov 4,62 9,33 13,79 17,27 17,98 18,74 18,74 5
11. Dobronice 4,12 8,47 12,86 16,39 18,36 18,74 18,74 5
13. Český Rudolec 3,82 8,56 13,84 17,34 18,78 17,76 18,78 3
14. Heřmaneč 4,69 9,12 13,82 17,61 18,20 18,83 18,83 2
15. Slapy 4,24 8,99 13,46 16,76 19,25 18,57 19,25 1
16. Žirovnice 4,04 8,43 12,92 16,35 18,18 19,61 19,61 0
17. Zhoř u Tábora 4,72 9,33 13,65 17,48 19,63 18,69 19,63 0
18. Skrýchov u Malšic 4,24 8,55 13,08 16,58 18,55 19,65 19,65 0
19. Jaronice 4,12 8,61 12,97 16,94 19,67 18,61 19,67 0
20. Holašovice 4,19 8,05 12,66 16,81 19,88 18,14 19,88 0
21. Ústrašice B 4,53 8,68 13,18 16,90 19,51 20,77 20,77 0
22. Zdešov 4,55 9,10 14,40 18,52 19,19 21,41 21,41 0
23. Daměnice 4,32 8,70 13,18 16,84 18,30 23,26 23,26 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Markvarec - - - - NP NP NP 0
. Drunče - - - - NP NP NP 0
. Košice - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Ústrašice 4,78 9,91 13,70 17,18 18,65 17,95 18,65 10
2. Bezděčín 4,85 9,84 13,81 17,81 18,73 18,26 18,73 8
3. Chotěmice 4,99 10,57 13,33 17,23 18,50 19,27 19,27 6
4. Kamenice nad Lipou 5,33 10,78 13,62 16,95 18,68 19,57 19,57 4
5. Slapy 5,37 11,17 13,89 17,40 20,19 17,94 20,19 3
5. Chválkov 5,02 11,59 14,28 18,45 19,69 20,19 20,19 3
7. Chrbonín 5,11 11,94 14,91 18,69 20,50 19,26 20,50 1
8. Daměnice 5,40 10,28 12,96 16,71 20,57 18,03 20,57 0
9. Zdešov 5,00 11,08 17,65 - 21,83 18,40 21,83 0
10. Dvorce 4,70 14,46 17,05 20,69 23,98 21,30 23,98 0
. Načeradec - - - - NP NP NP 0
. Zhoř u Tábora - - - - NP NP NP 0
. Nová Včelnice - - - - NP NP NP 0
. Lom - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Oponešice 4,09 7,81 10,56 13,57 14,78 14,14 14,78
2. Bohdalín 4,68 8,14 11,29 14,18 14,90 14,66 14,90
3. Zdislavice 4,21 8,14 10,86 14,22 15,18 14,54 15,18
4. Chotěmice 3,96 7,84 10,60 13,96 15,98 15,17 15,98
. Krotějov sport - - - - D D D
. Drahňovice - - - - D D D
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017