Zpět na hlavní stránku

Žďár - 21.5.2016 13:00

Místo: Žďár

Datum a čas: 21.5.2016 13:00

Kategorie:

Okres: Jindřichův Hradec

Kontakt: Jaroslav Šindelář - 721 630 074

Web: http://sdhzdar.sweb.cz

Pozvánka: Pozvánka Žďár

Facebook událost: Událost nebyla vložena.

Výsledky muži:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Slapy 4,20 8,57 12,70 16,38 17,28 16,77 17,28 20
2. Bohdalín 4,07 8,48 12,27 15,87 16,49 17,34 17,34 17
3. Dvorce 4,36 9,07 12,98 16,54 17,44 17,16 17,44 15
4. Chotěmice 3,81 8,33 12,56 16,51 16,86 17,45 17,45 13
5. Žďár 4,42 9,13 13,01 16,53 17,56 16,90 17,56 11
6. Zdislavice 4,34 8,67 12,66 16,35 17,43 17,60 17,60 10
7. Český Rudolec 4,64 8,86 13,65 16,96 17,53 17,64 17,64 9
8. Řepeč 4,41 8,84 13,51 17,28 18,12 18,09 18,12 8
9. Chrást Draci 4,34 8,97 13,54 16,99 18,16 17,34 18,16 7
10. Chýnov 4,32 9,40 13,48 17,06 18,17 17,68 18,17 6
11. Žďár B 4,19 8,69 12,91 16,69 18,23 17,84 18,23 5
12. Kamenice nad Lipou 3,72 9,60 13,45 16,75 17,76 18,37 18,37 4
13. Kozmice 4,67 9,00 13,81 17,69 18,17 18,45 18,45 3
14. Daměnice 3,94 8,57 12,63 16,42 17,50 18,48 18,48 2
15. Načeradec 4,69 9,82 13,96 17,78 18,52 18,40 18,52 1
16. Žirovnice 4,20 9,81 13,80 17,30 18,58 18,54 18,58 0
17. Stoklasná Lhota 4,19 8,46 13,09 16,75 18,59 17,73 18,59 0
18. Jaronice-Srubec B 3,98 8,89 13,03 16,67 18,28 18,66 18,66 0
19. Jaronice-Srubec A 4,16 8,66 13,09 16,78 18,73 18,98 18,98 0
20. Strmilov 4,21 8,56 13,78 18,14 18,99 19,10 19,10 0
21. Zhoř u Tábora 5,31 9,63 14,06 17,79 19,13 19,46 19,46 0
22. Drunče 4,18 9,76 13,79 16,76 19,50 18,04 19,50 0
23. Zdešov 4,94 9,55 14,09 18,07 18,93 19,53 19,53 0
24. Tučapy 5,00 10,05 14,70 18,26 20,23 18,87 20,23 0
25. Obora 4,96 9,65 15,71 19,21 20,19 20,36 20,36 0
. Božejovice - - - - D D D 0
. Ústrašice B - - - - D D D 0
. Drahňovice - - - - D D D 0
. Rybova Lhota - - - - NP NP NP 0
. Chválkov - - - - NP NP NP 0

Výsledky ženy:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas Body
1. Dvorce 4,89 9,55 12,27 15,37 17,44 17,44 17,44 10
2. Ústrašice 5,32 10,09 13,30 17,17 17,83 17,66 17,83 8
3. Chotěmice 5,42 10,26 13,30 16,95 18,33 17,65 18,33 6
4. Nová Včelnice 4,52 9,39 13,15 16,77 18,70 18,52 18,70 4
5. Kamenice nad Lipou B 4,76 10,06 13,82 16,75 18,11 19,16 19,16 3
6. Zhoř u Tábora 5,24 10,59 15,44 18,71 19,52 19,35 19,52 2
7. Češňovice-Jaronice 5,17 10,65 13,82 17,41 19,83 18,85 19,83 1
8. Dvorce B 5,33 10,35 14,06 20,91 22,29 23,00 23,00 0
9. Zdešov 5,48 18,39 21,39 25,25 25,89 26,03 26,03 0
. Slapy - - - - NP NP NP 0

Výsledky finále:

Tým Koš Voda Rozdělovač Výstřiky LP PP Výsledný čas
1. Žďár 4,00 8,03 10,76 13,97 14,45 14,50 14,50
2. Zdislavice 4,38 8,15 10,44 13,86 14,77 14,44 14,77
3. Slapy 4,26 8,41 11,15 14,76 15,40 15,50 15,50
4. Bohdalín 3,98 8,15 10,72 13,94 14,26 15,64 15,64
5. Dvorce 4,78 8,56 11,69 14,70 16,15 15,45 16,15
. Chotěmice - - - - NP NP NP
Mimo body
Dřívější odjezd
Táborská hasičská liga 2017