Články Poohlédnutí za sezónou 2008

Poohlédnutí za sezónou 2008

V úterý 23. září se v Tučapském PEACH PITU sešli zástupci družstev z Chrbonína, Chotěmic, Dvorců a Tučap.

Důvodem svolání této schůzky bylo blížící se ukončení soutěžní sezóny, které proběhne 27. září ve Zhoři u Tábora na poslední soutěži třináctidílného seriálu THL.

Na přátelském posezení se ještě zběžně přepočítávali výsledky ze soutěží, kontrolovalo půjčování závodníků mezi jednotlivými týmy. Dále se řešila otázka diplomů a cen pro jednotlivá soutěžní družstva. Vyhlášeno a věcnými cenami ohodnoceno, by tedy mělo být prvních 20 mužských a 10 ženských týmů. Jako další důležitý bod jednání byla doména stránek THL. Z důvodu lepší orientace a propagace stránek bylo uvolněno 1.300 Kč na zaplacení ročního pronájmu nové domény. Diskutovalo se i nad názvem. Jelikož THL je již používána někým jiným, byl vybrán název „TH liga".

V závěru se povídalo a rekapitulovalo. Soutěž po soutěži jak šli po sobě. Každý řekl, co se mu kde líbilo či nelíbilo. Co by chtělo zlepšit a co naopak ponechat. Občas padali i kuriózní připomínky, jako například „bobíci ve Stoklasce" a podobně. Určitě si ve Zhoři budete moci přečíst, k jakému závěru přítomní dospěli.

Také se dostalo na téma, kam by měla celá THL směřovat. Zda více soutěží, méně soutěží, zda ve větší míře využívat závodní víkendy podobné tomu co proběhl v Soběslavi a následně na noční v Krátošicích.

No a jak již naznačil Jimmy, padl návrh složit na poslední soutěži tzv. dream tým. Způsob výběru jednotlivých postů není zcela určen, ale pravděpodobně by se posty losovali mezi prvními 7 nejlepšími týmy a to i ženskými (nejsem si jist). No, necháme se překvapit, jak tohle dopadne a zda vůbec.

Datum vytvoření: 25.9.2008 8:29

Táborská hasičská liga 2023